Penzion Fiala Kubova Huť

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Fiala

Kubova Huť 20, Kubova Huť
penziony a ubytování Kubova Huť
Foto Penzion Fiala
Penzion Fiala si rezervujte online

Penzion se nachází v centrální části Šumavy na kraji obce Kubova Huť ve výšce 1 000 m/n. m odkud je překrásný výhled na pažení Boubína a hraniční hory.

Součástí penzionu jsou prostory pro uložení kol a lyží. společenská místnost, parkoviště, posezení u ohně, veliká trampolína a pískoviště. Penzion disponuje cca 20-ti lůžky ve dvou, tří, čtyř a sedmilůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV, bezdrátovým připojením k internetu, kuchyňkou (mikrovlnná trouba, dvojvařič, rychlovarná konvice, lednička, sociální zařízení se sprchou)

Pokoje v penzionu

Každý pokoj má své sociální zařízení, satelitní TV, bezdrátové připojení k internetu a kuchyňku s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, dvouvařičem a nádobím.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Kubova Huť a Šumava a Český les

Na kole můžete projet Šumavu od Rudy po Lipno. V blízkém okolí můžete navštívit rozhlednu na Boubíně, Schwarzenberský plavební kanál s výstupem na Plechý a plešné jezero, Třístoličník, Chalupskou slať, Žďárské jezírko, rozhlednu na Poledníku, Lipenskou přehradu, Šumavský pivovar s restaurací ve Vimperku, hrad Kašperk, aquapark v německém Waldkirchenu, rozhlednu se zoologickou zahradou v Německu. Sportovní aktivity: zima - sjezdové a běžecké lyžování nad penzionem, případně pro náročnější v německém Mitterdorfu, léto - pěší turistika, kolo, koupání, in-line bruslení, horské koloběžky, jízda na koni, tenis, relaxace, houbaření, rybolov.

Řekne se Kubova Huť, Šumava a Český les, ale kde Penzion Fiala hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Fiala Kubova Huť 20 Kubova Huť. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Auto, vlak (nejvýše položené nádraží v ČR), autobus.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Fiala Kubova Huť Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 20 osob, TV místnost, klimatizace, parkoviště 5 m od penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 300 m od penzionu, v létě koupání venku - 1500 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 500 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 150 m od penzionu, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je 200 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Fiala poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Fiala nabízí: restaurace 150 m od penzionu, pizzerie 400 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 400 m od penzionu, dětské hřiště 5 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni, kasíno 10000 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion Fiala

Penzion Fiala recenze na ubytování v Kubově Huti

Reference na ubytování Penzion Fiala

Nabízí Penzion Fiala kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Fiala na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Fiala můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Fiala z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14744 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Fiala a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Fiala nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Fiala je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kubova-hut/penzion-fiala">Penzion Fiala je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Fiala je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě