Penzion Atrium Jihlava

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Atrium

Foto Penzion Atrium

Penzion Atrium je rodinného typu a nachází se v historické části města Jihlavy, vzdálen 150 metrů od centra. V blízkosti městské placené parkoviště. Přímo v budově se nachází romantický restaurant Atrium, kavárna Nika a music club New Age.

Kapacita penzionu 15 dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí, ve třech je možnost přistýlky. Na pokoji je koupelna a toaleta, TV+SAT, zdarma připojení na internet, chladnička. Některé disponují kuchyňsku linkou. Jeden z pokojů nabízí i terasu pro příjemné posezení v letních měsících. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů od pondělí do pátku 07:00 do 09:00 o víkendu dle domluvy. Recepce má omezenou pracovní dobu.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou zařízené v romantickém stylu. Postel a noční stolky jsou kovové, stejně jako doplňky. Skříně jsou vyřezávané v bavorském stylu. Pohodlí zajišťují i pohodlné gauče či křesla. Součástí jsou i konferenční stolky, zrcadla a obrazy. Koupelny v barvě bledě zelené - mramorové. Sprchový kout, umyvadlo, WC. osuška, ručník a podnožák. Zdarma mýdlo, sprchový gel, šampon a toaletní papír. Některé z pokojů mají toaletu umístěnou zvlášť.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Atrium stravování

Restaurace Atrium nabídne klientům mezinárodní kuchyni. Ochutnat můžete speciality z hovězího masa, čerstvých i chlazených ryb a mořských plodů. Dále můžete ochutnat itlaskou zmrzlinu, domácí dezerty nebo si připít některým z mnoha druhů kvalitních vín tuzemských i zahraničních. Osvěžení poté naleznete v coctailovém music clubu New Age, kde Vám příjemný personál namíchá drink.

Popis okolí penzionu, Jihlava a Vysočina

V okolí penzionu naleznete téměř vše, co člověk v dnešní době potřebuje nebo žádá. Od služeb - kadeřnictví, kosmetiky, solária, pedikury, manikury, čistírny... Až po banku, potravin, butiků, obchodního centra atd. Přímo v centru lze navšívit několik historických skvostů našeho města. Katakomby, kostely, muzea, bránu MAtky boží, nedaleké ZOO a jiné. V dolní části náměstí je informační centrum.

Řekne se Jihlava, Vysočina, ale kde Penzion Atrium hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Atrium Husova 40 Jihlava. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Nedaleko Jihlavy je sjezd z dálnice D1, asi 250 metrů od penzionu se nachází hlavní autobusové nádraží, přímo v centru města je zastávka městské hromadné dopravy a asu 1000 metrů hlavní vlakové nádraží dostupné právě MHD.


Ceník ubytování Penzion Atrium

Penzion Atrium zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Jihlava.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Atrium

Penzion Atrium recenze na ubytování v Jihlavě

Reference na ubytování Penzion Atrium

Nabízí Penzion Atrium kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Atrium na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Atrium můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Atrium z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Atrium

Adresa a kontakt na Penzion Atrium
Husova 40
58601 Jihlava


ev.č.15141 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Atrium a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Atrium nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Atrium je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jihlava/penzion-atrium">Penzion Atrium je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Atrium je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 106 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.