Mahlerův Penzion Na hradbách Jihlava

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Mahlerův Penzion Na hradbách

Brněnská 19/31, Jihlava
penziony a ubytování Jihlava
Foto Mahlerův Penzion Na hradbách
Mahlerův Penzion Na hradbách si rezervujte online

Rodinný penzion v téměř 150 let nádherném starém domě dýchajícím historií, kde se v mládí pobýval slavný skladatel Gustav Mahler. Pyšníme se krásně vyzdobenými a zařízenými pokoji, rustikálním salonkem s kachlovými kamny.

Penzion má ideální a strategickou polohu v historickém centru Jihlavy, zároveň je dvě minuty pěší chůze od hlavního Masarykova náměstí, pět minut od ZOO a dvě minuty od nově otevřeného největšhího nákupního centra na Vysočině City parku Jihlava. Penzion prošel v letech 2002-2003 celkovou rekonstrukcí, aby byl 11. 05. 2004 slavnostně otevřen jako penzion. V interiérech je patrný rustikalný styl, najdete tu i klenby a krásné původní trámové stropy. Pokud jde o architektonické aspekty, tato stavba je velmi významná a unikátní, jako jediná se totiž nachází uvnitř hradebního parkánu, a to mezi jeho vnějšími a vnitřními hradbami. Nabízíme komfotní ubytování, výbornou restauraci, rustikální salonek, letní přírodní grilování na naší venkovní zahrádce, cateringové služby. Celoročně provozovanou službou je relaxační centrum, které disponuje velikou masážní whirpool vanou a infračervenou saunou, které vybízejí a lákají k odpočinku a načerpání nových sil. Cena za pronájem centra je 600, -Kč/hod. Jihlava je svou polohou v centru ČR a kvalitním připojením na infrastrukturu jedním z nejlépe situovaných měst.

Pokoje v penzionu

Čeká na Vás komfortní a pohodlné ubytování v přátelské a útulné atmosféře našeho rodinného penzionu, jež je vhodný k odpočinku či víkendovému pobytu s milovanou polovičkou, rodinou či přáteli. Z důvodu členitosti objektů u nás nenajdete dva identické pokoje, každý z nich má svou jedinečnou atmosféru a styl. Vyberte si z široké nabídky typů pokojů ve dvou budovách navazujících na sebe, přičemž první objekt je v rustikálním stylu, druhému pak vévodí styl vysoce moderní. V ceně ubytování je bohatá vícechodová snídaně formou bufetu, bezplatné připojení k internetu, minibar, SAT, TV, přehrávač DVD. Kapacita penzionu je 40 míst a 10 přistýlek. Celková kapacita je 50 ubytovacích míst. Parkování je zajištěno zdarma před objektem nebo na nedalekém uzavřeném parkovišti.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Mahlerův Penzion Na hradbách stravování

V restauraci Mahlerova penzionu nabízíme kvalitní českou kuchyni z regionálních surovin. Na nápojovém lístku najdete limonády domácí výroby, na vinné kartě široký sortiment moravských stáčených i lahvových vín.

Popis okolí penzionu, Jihlava

V nedalekém okolí se nachází mnoho historických památek - památky UNESCO, cyklostezky, stezky pro pěší. Krásná Jihlavská ZOO je od objektu 5 min pěší chůze.

Řekne se Jihlava, ale kde Mahlerův Penzion Na hradbách hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Mahlerův penzion "Na Hradbách" Brněnská 31 Jihlava. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Naší opravdovou chloubou je rustikální salonek, jehož chloubou jsou kachlová kamna. Teplou a útulnou atmosféru dokreslují původní trámové stropy. Zde se každé ráno podávají snídaně pro ubytované hosty. Poté se salónek otevírá veřejnosti a slouží jako nekuřácká restaurace. Salónek lze pronajmout, je přímo ideální pro různé akce konané v netradičním prostředí s jedinečnou atmosférou. Je vybaven přehrávačem DVD/video, data projektorem, flipchartem, TV, připojením na internet a ostatní školící technikou. Na Vaše přaní připravíme: svatby, promoce, oslavy narozenin, rauty, školení, konference, bankety, firemní akce, obchodní jednání, cateringové služby a další... Cena za pronájem celého salonku je 250, -Kč/hod

Stručný seznam služeb při ubytování

Mahlerův Penzion Na hradbách Jihlava Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 30 osob, přednáškový sál, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, taxi, úschovna jízdních kol.

Zaměření ubytování v penzionu

Mahlerův Penzion Na hradbách poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Mahlerův Penzion Na hradbách nabízí: restaurace, bar, kavárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště 30 m od penzionu, kino 200 m od penzionu, jízda na koni, whirlpool, masáže 50 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Mahlerův Penzion Na hradbách

Mahlerův Penzion Na hradbách recenze na ubytování v Jihlavě

Reference na ubytování Mahlerův Penzion Na hradbách

Nabízí Mahlerův Penzion Na hradbách kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Mahlerův Penzion Na hradbách na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Mahlerův Penzion Na hradbách můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Mahlerův Penzion Na hradbách z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13382 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Mahlerův Penzion Na hradbách a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Mahlerův Penzion Na hradbách nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Mahlerův Penzion Na hradbách je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jihlava/mahleruv-penzion-na-hradbach">Mahlerův Penzion Na hradbách je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Mahlerův Penzion Na hradbách je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Rozárka
  Penzion Rozárka Chata Rozárka leží uprostřed Krkonoš v malebné obci Dolní Dvůr a nabízí ubytování v klidném přírodním prostředí. V domě…
  penziony Dolní Dvůr, ubytování od 3985 Kč v lokalitě Krkonoše
 • Pension Antica
  Pension Antica Pension Antica se nachází v historickém centru Plzně, pouhých 5 minut chůze od centrálního náměstí a městského parku.…
  penziony Plzeň, ubytování od 780 Kč
 • Na 15. poledníku
  Na 15. poledníku Nabízíme Vám ubytování v penzionu Na 15. poledníku, který se nachází přímo v historickém jádru měta Jindřichův Hradec.…
  penziony Jindřichův Hradec, ubytování od 720 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě