Penzion Dena Jihlava

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Dena

Fibichova 4731/28, Jihlava
penziony a ubytování Jihlava
Foto Penzion Dena
Penzion Dena si rezervujte online

Rodinný Penzion Dena se nachází v malebném kraji Vysočina a nabízí ubytování přímo v jeho středu v krajském městě Jihlava. Ubytování je umístěno poblíž historického centra Jihlavy, v klidné části městské památkové zóny.

Penzion má výhodnou polohu, neboť je pouze pět minut chůze od hlavního Masarykova náměstí a tři minuty od největšího obchodně - zábavného centra na Vysočině CITY PARK Jihlava. V nedalekém sousedství penzionu, jen 10 minut chůze, naleznete jihlavskou zoologickou zahradu.

Ubytování v rodinném penzionu je zajišťováno v sedmi pokojích s celkovou kapacitou 16 lůžek, s možností 6 přistýlek či několika postýlek pro děti. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, lednicí, televizí se satelitem a připojením na internet. Penzion a každý z jeho pokojů je originálně architektonicky navržen. Dva pokoje mají diskrétní vstup přímo z ulice. Celý penzion je pokryt Wi-Fi signálem. Součástí moderně vybaveného penzionu je vlastní kavárna - cukrárna s dětským koutkem.

V letních měsících je hostům k dispozici předzahrádka s dětskou horolezeckou stěnou a pískoviště. K ubytování se snídaní je možné na přání poskytnout i obědy a večeře.
Ve dvou pokojích je k dispozici kuchyňská linka. Před penzionem se nachází parkoviště pro hosty. Ubytování v penzionu je vhodné pro individuální turisty, rodiny s dětmi i obchodní klientelu. Rodinný penzion Dena také nabízí romantické a rodinné pobytové balíčky.
Kromě ubytování v Jihlavě pořádáme i rodinné či firemní oslavy.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Jihlava, Vysočina, ale kde Penzion Dena hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Dena Fibichova 4731/28 Jihlava. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Dena Jihlava Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 30 osob, přednáškový sál, informační služba, možnost vyprání prádla, obchodní centrum 200 m od penzionu, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, kadeřnictví 200 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Dena poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Dena nabízí: restaurace, bar, pizzerie, vinárna, kavárna, zahrádka, lobby bar, cukrárna, internetová kavárna, snack bar.

Vybavení a služby poskytuje Penzion Dena

  • Stravování: jen snídaně , polopenze, plná penze, možnost vaření nebo kuchyňka na pokoji
  • Na pokojích máte: WiFi, koupelna, klimatizace, lednička, minibar, TV/SAT, vířivá / masážní vana, televize, WC, trezor, kabelová TV, fén
  • Check in: 12:00
  • Check out: 11:00
  • Relaxační centrum - wellness centrum: v penzionu zatím není, ale co není může být, masáže

Fotogalerie ubytování Penzion Dena

Penzion Dena recenze na ubytování v Jihlavě

Reference na ubytování Penzion Dena

Nabízí Penzion Dena kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Dena na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Dena můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Dena z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13387 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Dena a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Dena nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Dena je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jihlava/penzion-dena">Penzion Dena je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Dena je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 510 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.