Rodinný penzion U čápa Červená Voda

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Rodinný penzion U čápa

Mlýnický Dvůr 6, Červená Voda
penziony a ubytování Červená Voda
Foto Rodinný penzion U čápa
Rodinný penzion U čápa si rezervujte online

Rodinný penzion „U čápa“ se nachází v osadě Mlýnický Dvůr, kde oceníte pohodu malé a klidné lokality, ale zároveň i výhodu blízkosti obce Červená Voda s veškerou občanskou vybaveností.

Budova Penzionu „U Čápa“ byla v nedávné době zrekonstruována a svým hostům poskytuje maximální pohodlí. Penzion U Čápa nabízí zájemcům ve dvou podlažích pohodlné a komfortně vybavené apartmány různých velikostí – hosté mají k dispozici ubytování pro dvě osoby nebo pro rodiny s dětmi. Součástí nabídky je rovněž apartmán pro větší společnost, která chce na dovolené trávit čas společně. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení. K dispozici jsou celkem dvě přistýlky. Po dohodě s majitelem mohou být přidány do kteréhokoliv bytu. V penzionu je k dispozici celkem 28 lůžek a 2 přistýlky. Kuchyňské kouty jsou vybaveny nádobím včetně obvyklého kuchyňského náčiní. Samozřejmostí lednice, mikrovlnná trouba, a rychlovarná konvice. V každém apartmánu je dále televizní přijímač a přehrávač DVD. Hosté mohou rovněž využít bezdrátového internetového připojení. Pro příjemně strávený čas i ve špatném počasí je v penzionu společenská místnost s výčepní stolici a různými hrami. Penzion U Čápa je vytápěn ústředním topením. Přímo u penzionu lze parkovat auty.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Červená Voda a Orlické hory

Aktivní dovolená v létě
uspokojí svou tématickou pestrostí každého návštěvníka tohoto krásného koutu Orlických hor.
Nejen turistické trasy, ale i perfektně udržované cyklistické stezky Vás dovedou na mnoho zajímavých míst. Rovněž si můžete projet na bruslích nové in-line trasy
Aktivní dovolená v lyžařské sezóně
V blízkosti penzionu je moderní lyžařské středisko Mlýnický Dvůr (Skipark Červená Voda). Čtyřsedačková vyhřívaná lanovka vás dopraví na vrchol Bukové hory, odkud si můžete užívat novou sjezdovku Mlýnická, vyjímečnou svými parametry - délkou a převýšením. Nebo je zde možno nastoupit do běžeckých stop vedoucích přes Bukovou horu.

Řekne se Červená Voda, Orlické hory, ale kde Rodinný penzion U čápa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Rodinný penzion u čápa Mlýnický Dvůr 6 Červená Voda. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Při jednodenním pobytu je cena 350, - Kč/osoba/noc

Penzion uzavřen od 21. 12. 2013 do 25. 12. 2013

Stručný seznam služeb při ubytování

Rodinný penzion U čápa Červená Voda Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost v penzionu, volně přístupnou zahradu v penzionu, internet v penzionu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí v penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete automat na šipky.

Zaměření ubytování v penzionu

Rodinný penzion U čápa poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště.


Fotogalerie ubytování Rodinný penzion U čápa

Rodinný penzion U čápa recenze na ubytování v Červené Vodě

Reference na ubytování Rodinný penzion U čápa

Nabízí Rodinný penzion U čápa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Rodinný penzion U čápa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Rodinný penzion U čápa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Rodinný penzion U čápa z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14550 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Rodinný penzion U čápa a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Rodinný penzion U čápa nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Rodinný penzion U čápa je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cervena-voda/rodinny-penzion-u-capa">Rodinný penzion U čápa je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Rodinný penzion U čápa je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě