Penzion Patriot Výprachtice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Patriot

Výprachtice 325, Výprachtice
penziony a ubytování Výprachtice
Foto Penzion Patriot
Penzion Patriot si rezervujte online

AKCE 50% sleva 2 noci a více! ! ! - Penzion Patriot je nyní v procesu certifikace 4hvězdičky SUPERIOR. Je umístěn v malebné náhorní plošině Orlických hor v blízkosti lyžařského střediska Čenkovice, Buková hora, Králický sněžník – Dolní Morava. Jedná se o jedinečný penzion, který v Orlických horách nemá obdoby. Nabízí ubytování v prostorných apartmánech s nezapomenutelnými terasami.

AKCE - 50% sleva při koupi 2 a více nocí - Celoroční ubytování ve 2, 4 – 6ti lůžkových luxusních moderních apartmánech, snídaně formou švédských stolů, možnost vlastního vaření či polo/plná penze. Apartmány jsou vybaveny plně vybavenou kuchyňskou linkou (mikrovlnka, myčka, lednička, varná deska, rychlovarná konvice + potřebné kuchyňské nádobí). Prostorné terasy obklopující celý penzion nabízejí krásné výhledy do údolí, na panorama hor a zároveň pohodlné posezení při úchvatném západu slunce. Vnitřní bazén s protiproudem ke sportování i radosti dětí. Společenskou místnost pro příjemné posnídaní, posezení u krbu či sledování filmů na velkoplošné TV s domácím kinem. Tělocvična s odpruženou dřevěnou podlahou a zrcadlovou stěnou pro sport, cvičení, stolní tenis atd… Školící místnost s projektorem a ozvučením pro pořádání seminářů, školení nebo besed. Půjčovna kol, lyží a běžek. Úschovna kol, motorek. Sušárna bot. Penzion se nachází nedaleko nového lyžařského střediska SKI areál Červená voda, SKI areál čenkovice a SKI areál Dolní Morava. Vše 3-25min. od penzionu. Parkování je zajištěno přímo u penzionu.

Pokoje v penzionu

Pokoje/apartmány jsou nadstandarně prostorné.

Penzion disponuje 12ti apartmány.

Každý pokoj/apartmán má:

- vlastní pestrobarevnou koupelnu se skleněnou sprchou

- vlasntí kuchyňskou linku vybavenou: varná deska, lednička, digestoř, mikrovlnka, varná konvice, potřebné kuchyňské nádobí + 4lůžkové mají i myčku.

- TV s DVD

- Velké dvojlůžko s polohovacími rošty

- 80% pokojů má vlastní velkou prostornou terasu

-

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Patriot stravování

Snídaně formou švédských stolů - ke všem pobytům jsou amtomatické. Večeře se servírují přímo na penzionu.

Popis okolí penzionu, Výprachtice a Orlické hory

Penzion se nachází v CHKO Orlických Hor.

Řekne se Výprachtice, Orlické hory, ale kde Penzion Patriot hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Patriot Výprachtice 325 Výprachtice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Skvělá. Cesty jsou vždy upravené a v Zimě řádně posypané.

Doplňující informace

AKCE - 50% sleva při koupi 2 a více nocí


Fotogalerie ubytování Penzion Patriot

Penzion Patriot recenze na ubytování Výprachtice

Reference na ubytování Penzion Patriot

Nabízí Penzion Patriot kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Patriot na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Patriot můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Patriot z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14912 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Patriot a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Patriot nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Patriot je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vyprachtice/penzion-patriot">Penzion Patriot je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Patriot je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě