Penzion Samota Adelheid Bartošovice v Orlických horách

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Samota Adelheid

Bartošovice v Orlických horách 72, Bartošovice v Orlických horách
penziony a ubytování Bartošovice v Orlických horách
Foto Penzion Samota Adelheid
Penzion Samota Adelheid si rezervujte online

Horský rodinný penzion na samotě v chráněné krajinné oblasti Orlických hor. Nově postavená roubenka s 35 ha luk a přátelskými kravičkami plemene Gallway.

Báječnou dovolenou zažijete na Samotě Adelheid v Orlických horách, kde je úžasný klid a nádherná příroda. Tento horský rodinný penzion je nově postavený na místě staré usedlosti v zaniklé vsi Vrchní Orlice. Penzion se nachází na samotě v chráněné krajinné oblasti Orlických hor v nadmořské výšce 600 m. n. m.

V penzionu je osm pokojů zařízených novým nábytkem z masivu a jeden apartmán. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, dva pokoje jsou bezbariérové. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové s možností přistýlky a jeden apartmán. Apartmán se skládá z ložnice s dvoulůžkem a velké místnosti, ve které jsou dvě lůžka s možností dvou přistýlek, vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl s židlemi, zásuvka na připojení na internet.

Možnost objednání snídaní (minimálně tři dny před nástupem na ubytování).

Do společenské místnosti je bezbarierový přístup, je zde dětská herna, televizní koutek, možnost zapůjčení knih, WI – FI připojení na internet. K dispozici je zde mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí.

Penzion dále nabízí půjčovnu jízdních kol, kolárnu, lyžárnu se sušáky výstroje. Parkování je zdarma u penzionu.

K dispozici je venkovní gril, venkovní posezení s ohništěm, pískoviště, skluzavka, houpací síť, dětský bazének, malá trampolína.

K penzionu patří 35 ha luk vhodných k volnočasovým aktivitám.

Penzion leží na značené trase pro cyklisty, nabízí pro ně zázemí, možnost půjčení kola, opravu nebo úschovu vlastního kola. U penzionu je zastávka cyklobusu. Penzion se nachází na samotě, dovolenou prožijete v klidu a na čistém vzduchu. Okolí nabízí sportovní i kulturní vyžití. Koupání, vycházky, rybaření, cyklistika, sjíždění řeky Divoké Orlice, houbaření, návštěva dělostřelecké tvrze Hanička. U penzionu se pasou naše kravičky plemene Galloway. Rádi pro vás zorganizujeme víkend zaměřený na adrenalinové a kolektivní disciplíny – teambuilding. Nebo víkend zaměřený na výrobu keramických předmětů, pletení z pedigu, plstění vlny.

Možnost objednání polopenze. V apartmánu je možnost vlastního vaření v zařízeném kuchyňském koutě.

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí:

4× dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím z toho jeden bezbariérový

3× třílůžkový pokoj s příslušenstvím s možností přistýlky z toho jeden bezbariérový

1× dvoupokojový apartmán se čtyřmi lůžky a s možností dvou přistýlek, se zařízeným kuchyňským koutem

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Samota Adelheid stravování

Možnost objednání snídaně (minimálně tři dny před nástupem na ubytování).

Řekne se Bartošovice v Orlických horách, Orlické hory, ale kde Penzion Samota Adelheid hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Samota Adelheid Bartošovice v Orlických horách 72 Bartošovice v Orlických horách. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Samota Adelheid

Penzion Samota Adelheid recenze na ubytování v Bartošovicích v Orlických horách

Reference na ubytování Penzion Samota Adelheid

Nabízí Penzion Samota Adelheid kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Samota Adelheid na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Samota Adelheid můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Samota Adelheid z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15025 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Samota Adelheid a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Samota Adelheid nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Samota Adelheid je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bartosovice-v-orlickych-horach/penzion-samota-adelheid">Penzion Samota Adelheid je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Samota Adelheid je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Pitnerka
  Penzion Pitnerka Náš rodinný penzion Pitnerka Vám k tomu nabízí ubytování v Hustopečích. Ve stylově zařízených pokojích, které ocení jak…
  penziony Hustopeče, ubytování od 550 Kč
 • M+M apartmán
  M+M apartmán Apartmány se nachází v apartmánovém domě v klidné lokalitě 300m od centra Harrachova a 500m od lyžařských vleků. Apartmány M+M…
  penziony Harrachov, ubytování od 700 Kč v lokalitě Krkonoše
 • Penzion U Lamy
  Penzion U Lamy Ubytování U LAMY na hranici národního parku České Švýcarsko a chráněných krajinných oblastí Labské pískovce a Lužické hory. Penzion…
  penziony Krásná Lípa, ubytování od 1600 Kč v lokalitě České Švýcarsko
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě