Penzion Na Čertovce Červená Voda

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Na Čertovce

Dolní Orlice 100, Červená Voda
penziony a ubytování Červená Voda
Foto Penzion Na Čertovce
Penzion Na Čertovce si rezervujte online

Restaurace a penzion Na Čertovce se nachází v malé obci Dolní Orlice u Králík v podhůří Orlických hor.

Penzion Na Čertovce s 16 lůžky a 2 přistýlkami nabízí příjemné a pohodlné prostředí pro Váš odpočinek. Všechny pokoje mají vlastní sociálním zařízení, TV a samozřejmostí je u nás připojení k internetu prostřednictvím vlastní sítě WiFi. Pro malé hosty jsme vybudovali dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou, prolézačkami a pískovištěm. U objektu se nachází prostorné parkoviště -není nutná rezervace, bez poplatku.

Naše vyhlášena restaurace nabízí bohatý výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně, nezapomínáme ani na zdravou výživu a dětské hosty. Obsáhlý sortiment nápojů, který pro Vás ochotně připravíme z nápojového lístku je vybírán dle Vašich požadavků a nových trendů. Zaručeně si vyberete rovněž z bohaté nabídky odrůdových jakostních vín.

Pokoje v penzionu

Penzion Na Čertovce s 16 lůžky a 2 přistýlkami nabízí příjemné a pohodlné prostředí pro Váš odpočinek. Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a samozřejmostí je u nás připojení k internetu prostřednictvím vlastní sítě WiFi.

p. 101a - 2 lůžka manželská - koupelna

p. 101b - 3 lůžka oddělená - koupelna

p. 102 - 2 lůžka oddělená - koupelna

p. 103 - 2 lůžka manželská - koupelna

p. 104 - 2 lůžka manželská - koupelna

p. 201 - 3 lůžka oddělená - koupelna s p. 202 (lze pronajmout zvlášť)

p. 202 - 2 lůžka oddělená - koupelna s p. 201

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Na Čertovce stravování

Naše vyhlášena restaurace nabízí bohatý výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně, nezapomínáme ani na zdravou výživu a dětské hosty. Obsáhlý sortiment nápojů, který pro Vás ochotně připravíme z nápojového lístku je vybírán dle Vašich požadavků a nových trendů. Zaručeně si vyberete rovněž z bohaté nabídky odrůdových jakostních vín.

Pro ubytované hosty jsou připravovány snídaně i polopenze, lze dokoupit až na místě.

Popis okolí penzionu, Červená Voda a Orlické hory

Turistická oblast pod Kralickým Sněžníkem je skutečné království pro návštěvu v každém ročním období. Klid, čistý vzduch, krásné výhledy na malebnou krajinu s řadou jedinečných památek, dobře vybavená lyžařská střediska - to jsou důvody, proč navštívit penzion Na Čertovce v Kralíkách.

V nedalekém okolí můžete navštívit rozhledny na Suchém vrchu, Křížové hoře nebo na Dolní Hedeči. Za zmínku určitě stojí králická pevnostní oblast - pevnost Bouda, pevnost Hůrka nebo Vojenské muzeum v Králíkách, v jehož blízkosti se každoročně koná akce Cihelna.

V Králíkách lze navštívit Městské muzeum, kde se nachází Informační centrum Králíky. Pokud se chcete osvěžit nebo jste aktivní sportovci můžete zajet k přehradní nádrži Pastviny nebo do Žamberka, kde v tamějším sportovním areálu najdete minigolf, tenisové kurty a koupaliště s tobogány. V případě nepříznivého počasí nemusíte sedět v penzionu, ale můžete se jet vykoupat do krytých bazénů v Šumperku, České Třebové nebo do Ústí nad Orlicí nebo si zahrát bowling v Králíkách a v Jablonném nad Orlicí.

Pokud máte přece jenom raději památky, doporučujeme navštívit barokní klášter na Hoře Matky Boží u Králík, zámky Velké Losiny, Častolovice, hrady Bouzov, Litice, lovecký zámeček Úsov nebo papírny Velké Losiny s nedalekým termálním koupalištěm.

Běžkaři jistě ocení značené trasy po okolních kopcích (oblast Suchého vrchu a Bukové hory Vám nabízí 30 km upravovaných tratí), které vás zavedou ke kapli sv. Trojice nebo až k vyhledávanému cíli místních běžkařů Severomoravské chatě.

Pokud jste přece jenom zastánci "rychlých prkýnek" tak oceníte lyžařské areály v blízkém okolí. Nejbližším areálem je Ski areál Šanov. Sjezdovka není zrovna nejdelší, ale zase si můžete zalyžovat v klidu a bez dlouhých front.

Dalším bližším areálem jsou Čenkovice, kde Vás čeká množství lyžařských vleků a dlouhé sjezdovky. . Mezi známější sjezdovky patří ty, které najdete v Dolní Moravě na úpatí Kralického Sněžníku.

Dolní Morava se může pochlubit dvěma skiareály. Ski centrum Sněžník Dolní Morava s nejstrměnší sjezdovkou v České republice a Freestyle park Dolní Morava, který uspokojí zejména vyznavače snowboardingu a adrenalinu.

Krásně upravené sjezdovky nabízí Skipark Červená Voda.

Nesmíme však opomenout sjezdovku v Petrovičkách. Tato méně známá sjezdovka v délce asi 1,2 km Vám může nabídnout perfektní lyžovačku bez dlouhého stání ve frontě. Ve všech areálech je samozřejmostí občerstvení a někde i večerní lyžovaní.

Řekne se Červená Voda, Orlické hory, ale kde Penzion Na Čertovce hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Na Čertovce Červená Voda-Dolní Orlice 100 Červená Voda. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Náš penzion je umístěn u silnice č. 43, z Prahy se k nám dostanete za necelé 3 hodiny jízdy po dálnici směr Hradec Králové, dále Kostelec nad Orlicí, Žamberk, Pastviny, Králíky a cílem je Dolní Orlice - cca 200km.

Z Brna pojedete směrem na Svitavy, Lanškroun, Červená Voda a Dolní Orlice za 2 hodiny a cca 140km.

Z Ostravy se vydáte směrem Nový Jičín, Olomouc, Litovel, Mohelnice, Zábřeh, Červená Voda a po 200 km a cca 2 hodinách jízdy jste na místě.


Fotogalerie ubytování Penzion Na Čertovce

Penzion Na Čertovce recenze na ubytování v Červené Vodě

Reference na ubytování Penzion Na Čertovce

Nabízí Penzion Na Čertovce kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Na Čertovce na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Na Čertovce můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Na Čertovce z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13281 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Na Čertovce a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Na Čertovce nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Na Čertovce je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cervena-voda/penzion-na-certovce">Penzion Na Čertovce je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Na Čertovce je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě