Penzion Aranka Kopecká Žatec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Aranka Kopecká

Francouzská 1398, Žatec
penziony a ubytování Žatec
Foto Penzion Aranka Kopecká
Penzion Aranka Kopecká si rezervujte online

Penzion nabízí ubytování v podkroví domu. Velmi klidná čtvrť v podměstí centra města Žatec (asi 5 min. chůze a jste na náměstí). Ubytování je vhodné jak pro pracovníky firem, tak i pro jednotlivce na služební cestě nebo pro skupinky při rekreaci.

Nabízíme ubytování s kapacitou 20ti lůžek. Apartmány jsou vybaveny kabelovou televizí a připojením k internetu. Kuchyně jsou vybaveny ledničkou, mikrovlnnou troubou. Součástí vybavení je dále pračka, koupelna s vanou, masážní sprchový box, WC. Parkovat je možné ve dvoře. Naše návštěvníky jistě potěší možnost venkovního posezení, využití grilu, či sklepní vinárna obložená dřevem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Žatec

V centru města najdete 5 náměstí a 500 staveb různých slohů (Synagoga, radnice, Morový sloup), tajemné historické objekty s ojedinělou atmosférou (Pivovar, Chmelařské muzeum, Děkanský chrám).

Řekne se Žatec, ale kde Penzion Aranka Kopecká hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Aranka Kopecká Francouzská 1398 Žatec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Aranka Kopecká

Penzion Aranka Kopecká recenze na ubytování v Žatci

Reference na ubytování Penzion Aranka Kopecká

Nabízí Penzion Aranka Kopecká kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Aranka Kopecká na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Aranka Kopecká můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Aranka Kopecká z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14802 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Aranka Kopecká a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Aranka Kopecká nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Aranka Kopecká je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zatec/penzion-aranka-kopecka">Penzion Aranka Kopecká je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Aranka Kopecká je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Villa Liduška
  Villa Liduška V nově zrekonstruované secesní vile na skalním výběžku nad řekou Lužnicí v lázeňském městě Bechyně najdete komfortní ubytování…
  penziony Bechyně, ubytování od 595 Kč
 • Penzion Austis
  Penzion Austis se nachází v historickém centru města Znojma, které bylo v roce1950 prohlášeno městskou památkovou rezervací.…
  penziony Znojmo, ubytování od 800 Kč
 • Apartment House Zizkov
  Apartment House Zizkov Apartment House Zizkov má ideální polohu v klidné rezidenční čvrti Žižkova s nezapomenutelnou atmosférou. Václavské náměstí a nákupní…
  penziony Praha-Žižkov, ubytování od 49 €
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 219 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.