Penzion Kára Žatec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Kára

Nerudovo náměstí 1494, Žatec
penziony a ubytování Žatec
Foto Penzion Kára
Penzion Kára si rezervujte online

Levné ubytování v plně vybavených apartmánech. Penzion se nachází v centru města Žatec. Možnost parkování v uzamčeném dvoře, zdarma připojení na WIFI. Ubytování je vhodné pro turisty, firmy (dlouhodobé pobyty) i rodiny s dětmi.

Nabízíme levné ubytování v plně vybavených apartmánech v centru města Žatec. Ubytování je vhodné pro turisty, firmy (dlouhodobé pobyty) i rodiny s dětmi.

- připojení WIFI v prostorách penzionu

- možnost zapůjčení osobního vozidla k výletům po okolí

- parkování v uzamčeném dvoře

- úschovna kol

- stravování vlastní – vybavené kuchyně

- masáže

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Žatec a Krušné hory

V blízkém okolí se nabízí mnoho možností kulturního vyžití. Restaurace, chráněná městská památková rezervace a území Homolupulů, připomínající slavnou tradici pěstování chmele v Žatci.

Sportovcům pak můžeme doporučit nově zrekonstruovaný sportovní areál Mládí, vzdálený od nás jen pár minut nebo žateckou cyklostezku, která vás podél Ohře doveze až na přehradu Nechranice. V letních měsících je k dispozici městské koupaliště s atrakcemi a sportovišti.

Řekne se Žatec, Krušné hory, ale kde Penzion Kára hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Kára Nerudovo náměstí 1494 Žatec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je vzdálen cca pět minut chůze od autobusového nádraží. Z vlakového nádraží (cca. 1 km) jezdí městská doprava na zastávku vzdálenou tři minuty od nás (po domluvě zajistím odvoz z vlak. nádraží).


Fotogalerie ubytování Penzion Kára

Penzion Kára recenze na ubytování v Žatci

Reference na ubytování Penzion Kára

Nabízí Penzion Kára kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Kára na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Kára můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Kára z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12152 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Kára a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Kára nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Kára je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zatec/penzion-kara">Penzion Kára je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Kára je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 248 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.