Pension Inge Vyšší Brod

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Inge

Míru 379, Vyšší Brod
penziony a ubytování Vyšší Brod
Foto Pension Inge
Pension Inge si rezervujte online

Pension Inge se nachází v klidné části města Vyšší Brod (v oblasti Lipensko, nedaleko obce Lipno nad Vltavou), nedaleko cisterciáckého kláštera a nabízí ubytování v 7 pokojích s celkovou kapacitou 23 osob.

Pokoje jsou umístěny ve dvou budovách, vzdálených od sebe 100m. Všechny pokoje mají samostatné WC s koupelnou. Pokoje jsou vybaveny ledničkou a TV SAT. Parkování osobních aut je možné přímo u pensionu.

Pension je vhodný jak pro vodáky, rybáře nebo cyklisty, tak pro rodiny s dětm

Pension Inge 1

V této budově jsou k dispozici 2 pokoje pro 2 - 4 osoby a restaurace V restauraci podáváme snídaně a teplá jídla po celý den. Parkování přímo u pensionu.

Pension Inge 2

Tento pension byl v roce 2004 zrekonstruován a v současné době nabízí 2 pokoje pro 2 - 4 osoby a 2 dvoulůžkové pokoje a 1 pokoj třílůžkový. Pension je umístěn ve velké zahradě přímo u řeky Vltavy s výhledem na vyšebrodský klášter. Tuto zahradu je možno využívat pro váš odpočinek nebo ke grilování. V přízemí je k dispozici společenská místnost a kuchyňka pro přípravu snídaní (vč. základního vybavení: příbory, hrnky, talíře apod.) Parkování aut je zajištěno v oplocené zahradě pensionu.

Snídaně vám můžeme zajistit v restauraci - pensionu Inge 1, vzdálené 100 m.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Pension Inge stravování

Restaurace Inge se nachází na břehu řeky Vltavy v těsné blízkosti vyšebrodského kláštera. Přímo u restaurace je vybudováno nové parkoviště pro 60 osobních aut a 3 autobusy. Toto parkoviště slouží i pro návštěvníky kláštera.
V restauraci nabízí tradiční jídla české kuchyně včetně hotových jídel (guláš, svíčková na smetaně, vepřová pečeně…). Čepujeme světlé budějovické pivo Budvar.
Svou kapacitou 70-ti míst v zimní zahradě s výhledem na řeku Vltavu, 34 místy v restauraci a 15- ti místy v salonku je vhodná i ke stravování zájezdů, rodinných oslav a firemních setkání. V letním období je možné posedět na terase před restaurací s kapacitou 30 osob.

Řekne se Vyšší Brod, ale kde Pension Inge hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Inge Míru 379 Vyšší Brod. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Pension Inge

Pension Inge recenze na ubytování ve Vyšším Brodě

Reference na ubytování Pension Inge

Nabízí Pension Inge kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Inge na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Inge můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Inge z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15214 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Inge a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Inge nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Inge je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vyssi-brod/pension-inge">Pension Inge je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Inge je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 454 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.