Lipenská chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Lipenská chata Lanovka

Lipno nad Vltavou 307, Lipno nad Vltavou
penziony a ubytování Lipno nad Vltavou
Foto Lipenská chata Lanovka
Apartmány naleznete přímo v Lipně nad Vltavou, v klidové části a přitom nedaleko centra dění. 200m od pláže, v zimě přímo u lanovky. Celkem je k dispozici 20 apartmánů, které nabízí ubytování pro 2 – 8 osob. Apartmány jsou vybaveny vlastní ložnicí, kuchyňkou se základním vybavením, dvouvařičem a lednicí, gaučem, koupelnou se sprchou nebo vanou a odděleným WC. Možnost využití internetu (pouze s vlastním NTB) , klubovny s TV, kolárny (lyžárny) , restaurace. Při příjezdu možnost dokoupení stravování.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 00 hod.

Popis okolí penzionu, Lipno nad Vltavou a Šumava a Český les

V těsné blízkosti jezero, Aquaworld Lipno, jachetní přístav a půjčovna plachetnic, půjčovna kol, nástupní stanice lanovky skiareálu Lipno, bobová dráha, dětské prolézačky a hřiště. V létě možnost cyklistiky, turistiky či vodních sportů. V zimě sjezdové lyžování.

Řekne se Lipno nad Vltavou, Šumava a Český les, ale kde Lipenskou chatu Lanovka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chata Lanovka Lipno nad Vltavou 307 Lipno nad Vltavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Pes povolen za příplatek. Slevy na vstup do Aquaworldu, půjčovnu sportovního vybavení, v zimě slevy na skipasy. Kuchyňka na pokoji Pokoje se sociálním zařízením Vhodné pro turistiku

Ceník ubytování Lipenská chata Lanovka

Ubytování Lipno nad Vltavou
od 1200 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Lipenská chata Lanovka

Lipenská chata Lanovka recenze na ubytování v Lipně nad Vltavou

Reference na ubytování Lipenská chata Lanovka

Nabízí Lipenská chata Lanovka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Lipenská chata Lanovka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Lipenská chata Lanovka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Lipenská chata Lanovka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Lipenská chata Lanovka

Adresa a kontakt na Lipenská chata Lanovka
Lipno nad Vltavou 307
38278 Lipno nad Vltavou


ev.č.14867 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Lipenská chata Lanovka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Lipenská chata Lanovka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Lipenská chata Lanovka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-lipno-nad-vltavou/lipenska-chata-lanovka">Lipenská chata Lanovka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Lipenská chata Lanovka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě