Penzion chata Světlá Tanvald

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion chata Světlá

Vítězná 157, Tanvald
penziony a ubytování Tanvald
Foto Penzion chata Světlá

Penzion – horská chata Světlá se nachází na místě, kde Jizerské hory hraničí s Krkonošemi, mezi obcemi Tanvald, Kořenov a Příchovice, 720 metrů nad mořem. Ve dvoukilometrové vzdálenosti od ní vede silnice E65, po níž je možno dostat se z Prahy do Harrachova dálkovým autobusem. Výhodou je zastávka místních autobusů přímo u penzionu.

Jizerské hory jsou v letních měsících díky svému krásnému horskému prostředí vhodnou volbou jak pro pěší turisty, turisty na kolech, tak například pro houbaře. Okolní města i samotná příroda nabízejí mnoho zajímavých míst, které byste si při návštěvě penzionu Světlá neměli nechat ujít.

Zkrátka si nepřijdou ani milovníci různých sportů, jako je volejbal, fotbal, apod. Pro ně máme přímo u chaty připravená 2 hřiště. Dále si v blízkosti naší chaty můžete zahrát bowling, minigolf nebo si jít zaplavat na koupaliště. Pro ty, kteří chtějí večer posedět u ohně a něco si opéct, máme k dispozici ohniště.

V zimních měsících jsou Jizerské hory perfektním místem pro běžkování. Vyhlášená běžecká magistrála klikatící se po hřebenech Jizerských hor a Krkonoš se nalézá ve vzdálenosti 2 km od chaty Světlá. U chaty je mírný svah vhodný k sáňkování, bobování nebo výuce lyžování malých začínajících lyžařů. Sjezdaři mají samozřejmě na výběr z nepřeberného množství sjezdových tratí, které se blízko penzionu nacházejí (Český Šumburk, Parlament, Rejdice, U Čápa, Paseky, Špičák, Harrachov).

Pokoje v penzionu

2-4 lůžkové pokoje a 4-6 lůžkové apartmány jsou vybaveny standardně, každý má vlastní sociální zařízení a sprchový kout. Kapacita penzionu je 44 lůžek. Na pokoj si můžete zapůjčit, dětskou postýlku nebo přebalovací pult. Signál wifi je dostupný ve všech částech penzionu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion chata Světlá stravování

Co se týče stravování, máme pro Vás tři varianty – snídani formou bufetu, polopenzi či plnou penzi. U oběda a večeře máme navíc na výběr ze 2 variant, abychom Vám maximálně vyhověli. Přijeďte k nám a spatřete krásy Jizerských hor a Krkonoš na vlastní oči. Těšíme se na Vás.

Řekne se Tanvald, Krkonoše, ale kde Penzion chata Světlá hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion chata Světlá Vítězná 157 Tanvald. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion chata Světlá

Penzion chata Světlá zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Tanvald.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion chata Světlá

Penzion chata Světlá recenze na ubytování v Tanvaldu

Reference na ubytování Penzion chata Světlá

Nabízí Penzion chata Světlá kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion chata Světlá na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion chata Světlá můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion chata Světlá z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion chata Světlá

Adresa a kontakt na Penzion chata Světlá
Vítězná 157
46841 Tanvald


ev.č.15105 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion chata Světlá a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion chata Světlá nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion chata Světlá je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-tanvald/penzion-chata-svetla">Penzion chata Světlá je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion chata Světlá je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě