Penzion Mlejn Kundratice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Mlejn

Kundratice 26, Kundratice
penziony a ubytování Kundratice
Foto Penzion Mlejn

Penzion se nachází v malebném prostředí Vysočiny na okraji obce Kundratice, 2 km za Křižanovem směrem na Nové Město na Moravě. V jeho blízkosti jsou lesy a rybníky. Na pozemku vlastní rybníček, les a potok Libochovka Okolní krajina nabízí vynikající příležitost k houbaření, rybolovu, pěší nebo cykloturistice a vyjížďkám na koních.

Penzion poskytuje ubytování v soukromí - v budovách bývalého vodního mlýna, o němž jsou první písemné zmínky již v roce 1350. Ubytování je vhodné pro aktivní dovolenou na kole nebo jako základna pro výlety za okolními památkami. Hosté mají k dispozici venkovní posezení s grilováním, WIFI připojení i venku. Hektarový pozemek okolo mlýna není oplocený, hranici tvoří ze tří stran voda - potok Libochovka a náhon. Neposkytujeme žádné stravování, ale k pokojům patří vybavená kuchyňka, kde si hosté snadno připraví snídani i další jídlo.

Pokoje v penzionu

Dvoulůžkové pokoje mají dvě samostatná lůžka a k dispozici je kuchyňka a koupelna s WC (pro všechny tři pokoje společná). Apartmány tvoří obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, koupelnou s WC a předsíní. V ložnici jsou dvě samostatná lůžka a patrová palanda dlouhá 2m, takže ji může využít i dospělý. Jako přistýlka slouží rozkládací pohovka v pokoji.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 17:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Mlejn stravování

Neposkytujeme stravování - hosté mají k dispozici vybavené kuchyňské linky včetně nádobí.

Popis okolí penzionu, Kundratice a Vysočina

Zdravá a malebná krajina Vysočiny, spousta rybníků.

Řekne se Kundratice, Vysočina, ale kde Penzion Mlejn hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Mlejn Kundratice u Křižanova čp.26 Kundratice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Pouze vlastním autem.

Doplňující informace

Ubytujeme i zvířecího mazlíčka - zdarma. Jen pozor - máme fenu slovenského čuvače, která je hodně tolerantní k lidem i cizím psům, ale kočky nemá ráda.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Mlejn Kundratice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, zapinkat stolní tenis, namazat tága, billiard je, automat na šipky.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Mlejn poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Mlejn nabízí: restaurace 2000 m od penzionu, cukrárna 2500 m od penzionu, pivnice 500 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, houbaření, rybolov, jízda na koni, vyhlídkové lety.


Ceník ubytování Penzion Mlejn

Penzion Mlejn zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Kundratice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Mlejn

Penzion Mlejn recenze na ubytování v Kundraticích

Reference na ubytování Penzion Mlejn

Nabízí Penzion Mlejn kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Mlejn na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Mlejn můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Mlejn z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Mlejn

Adresa a kontakt na Penzion Mlejn
Kundratice 26
59451 Kundratice


ev.č.14655 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Mlejn a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Mlejn nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Mlejn je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kundratice/penzion-mlejn">Penzion Mlejn je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Mlejn je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě