Penzion U Pelejových Nová Říše

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Pelejových

U Pelejových 127 , Nová Říše
penziony a ubytování Nová Říše
Foto Penzion U Pelejových
Penzion U Pelejových si rezervujte online

Penzion nedaleko Telče na okraji střediskové obce Nová Říše nabízí klidné ubytování ve čtyřech útulných pokojích s vlastním sociálním zázemím. V našem penzionu najdou pohodlí rodiny s dětmi, turisté, milovníci přírody, aktivního trávení volného času, ale i jedinci toužící po klidu, vůni lesa a zpěvu ptáků

Penzion U Pelejových, ideální místo pro rodinnou dovolenou, vznikl po kompletní rekonstrukci bývalé stodoly a dnes nabízí ubytování ve čtyřech útulných pokojíčcích. V našem penzionu najdou pohodlí rodiny s dětmi, turisté, milovníci přírody, aktivního trávení volného času, ale i jedinci toužící po klidu, vůni lesa a zpěvu ptáků. Pro ty, kteří touží po spojení s okolním světem je k dispozici neomezený přístup k wi-fi síti.

Penzion U Pelejových se nachází na okraji střediskové obce Nová Říše. V místní části zvané U Pelejových, v turistických mapách můžete najít rovněž označení Na Pazderně nebo Píšův mlýn. Všechna tato místní označení jsou spjata s jedním místem a významově odráží vývoj, kterým prošlo toto malebné místo v jiční části Českomoravské vrchoviny. V obci jsou k dispozici tři prodejny potravin, dvě restaurace, autobusové spojení a mnoho krásných míst pro výlety pěšky i na kole.

Pokoje v penzionu

Rodinný penzion U Pelejových nabízí ubytování ve čtyřech zbrusu nových, kompletně vybavených pokojích, ke kterým patří i sociální zázemí (WC, umyvadlo, sprchový kout nebo vana), lůžkoviny a ručníky jsou při Vašem ubytování samozřejmostí. Součástí penzionu je i společenská místnost s oddělenou, vybavenou kuchyňkou a půjčovna kol. Při Vašem pobytu Vám rádi poradíme s tipy na výlety. Na penzionu nechybí ani knihovna, iformační materiály o okolí, mapy a společnenské hry.

Tobolka: dvoulůžkový, bezbarierový pokoj s možností přistýlky a přímým vstupem na venkovní terasu. Součástí pokoje je koupelnou s vanou. Jediná vana v našem penzionu

Kvítek: prostorný třílůžkový pokoj v podkroví penzionu s možností přístýlky. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem. Ideální pro rodiny s dětmi.

Kořínek: dvoulůžkový bezbariérový pokoj, ve kterém každý najde dostatek stínu. Z pokoje je možný vstup k posezení pod terasou. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem.

Bavlnka: největší pokoj našeho penzionu, najdete zde čtyři lůžka, koupelnu se sprchovým koutem a vstup na terasu. Ideální pro větší rodiny s dětmi, pokoj se nachází v podkroví penzionu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Nová Říše, Vysočina, ale kde Penzion U Pelejových hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Pelejových U Pelejových 127 Nová Říše. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion U Pelejových

Penzion U Pelejových recenze na ubytování Nová Říše

Reference na ubytování Penzion U Pelejových

Nabízí Penzion U Pelejových kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Pelejových na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Pelejových můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Pelejových z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14920 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Pelejových a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Pelejových nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Pelejových je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-nova-rise/penzion-u-pelejovych">Penzion U Pelejových je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Pelejových je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 478 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.