Penzion Zděná Bouda Hradec Králové

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Zděná Bouda

Hradečnice 633/1, Hradec Králové
penziony a ubytování Hradec Králové
Foto Penzion Zděná Bouda
Penzion Zděná Bouda si rezervujte online

Restaurace a penzion Zděná Bouda nabízí příjemné a komfortní ubytování v klidné části Hradce Králové – Malšovice. V areálu penzionu jsou k dispozici rozsáhlé parkoviště a v bezprostřední blízkosti parkování pro autokary. Snídaně formou studeného bufetu je zahrnuta v ceně. Po dohodě je možno uschovat kola i poskytnout dětskou postýlku. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Možnost zapůjčení žehličky na pokoj. Přímo u penzionu je zastávka Zděná Bouda, kam jezdí městská hromadná doprava číslo 9.

Restaurace a penzion Zděná Bouda je ideálním místem pro načerpání nových sil mezi lesní zelení v Malšovicích, která utváří tuto malebnou a turisticky atraktivní lokalitu Hradce Králové. Cesta vedoucí podél budovy je vstupní branou na cyklostezku a inline stezku. Výhodou je i blízký dosah centra, který je po třech kilometrech „téměř za rohem“. Naší prioritou byla vždy spokojenost zákazníka, a to ve všech ohledech a službách, které poskytujeme. Proto se od roku 2009 penzion pyšní novou podobou, kterou získal díky kompletní rekonstrukci jak exteriéru, tak i interiéru.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou nově a moderně zařízené. Interiér působí útulným a čistým dojmem. Kapacita penzionu čítá celkem 16 lůžek v sedmi pokojích. Všechny pokoje mají vlastní balkon, televizor, pevné připojení k internetu a WiFi připojení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Zděná Bouda stravování

Snídaně formou studeného bufetu je zahrnuta v ceně. Příjemné posezení naleznete v prostorách nekuřáckého salonku, který pojme až padesát hostů. Kuřácké oddělení náleží k prostoru u baru, kde je vítáno na šestnáct osob. Za příznivého počasí servírujeme jídlo a nápoje na venkovní terasu.

Popis okolí penzionu, Hradec Králové a Východní Čechy

U samotného penzionu začíná cyklostezka, která je vstupní branou pro cyklisty a milovníky kolečkových bruslí.

Ke sportovnímu využití v nejbližším okolí náleží tenisové hřiště, paintballové hřiště, jízdárna, sportovní studio GoMango a kuželna.

Ke koupání doporučujeme Stříbrný rybník, a když Vás omrzí voda, tak můžete přímo zde poměřit své síly v lanovém centru.

V Malšovicích naleznete i poštu, bankomat, potraviny a za rohem Nákupní centrum Futurum. Vše je v rozmezí 15 – 20 minut chůze.

Golf si zahrajete v Park Golf Club Hradec Králové, který se nachází 5 minut autem od penzionu. Pro wellness služby a regeneraci doporučujeme Wellness studio Flošna, které je též 5 minut autem od penzionu.

Řekne se Hradec Králové, Východní Čechy, ale kde Penzion Zděná Bouda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Zděná Bouda Hradečnice 633/1 Hradec Králové. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Zděná Bouda

Penzion Zděná Bouda zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Hradec Králové.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Zděná Bouda

Penzion Zděná Bouda recenze na ubytování v Hradci Králové

Reference na ubytování Penzion Zděná Bouda

Nabízí Penzion Zděná Bouda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Zděná Bouda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Zděná Bouda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Zděná Bouda z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15007 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Zděná Bouda a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Zděná Bouda nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Zděná Bouda je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hradec-kralove/penzion-zdena-bouda">Penzion Zděná Bouda je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Zděná Bouda je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v okrese Hradec Králové

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 172 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.