Penzion Pupendo Hradec Králové

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Pupendo

S. K. Neumanna 487/7, Hradec Králové
penziony a ubytování Hradec Králové
Foto Penzion Pupendo
Penzion Pupendo si rezervujte online

Penzion Pupendo je umístěn přímo v centru krásného města Hradec Králové a nabízí levné ubytování. Disponuje útulnými apartmány a veškerou občanskou vybaveností.

V penzionu je k dispozici zasedací místnost a v suterénu je provozována internetová kavárna. Poznejte jedinečnou architekturu města Hradec Králové a dopřejte si pohodlné a zároveň levné ubytování, které náš penzion nabízí!

V suterénu penzionu se nachází internetová kavárna, díky které můžete surfovat na internetu i bez vlastního počítače. Aby se vám internet prohlížel co nejpříjemněji, nabízí naše internetová kavárna různé teplé nápoje. V nabídce máme například kávu, cappuccino nebo čaj. V internetové kavárně je možné využít i službu tisku či kopírování do velikosti A3.

Pro potřeby různých školení a kurzů je v penzionu Pupendo k dispozici zasedací místnost. Po domluvě je možné si zasedací místnost rezervovat včetně zajištění občerstvení. Zasedací místnost pronajímáme za 200, - Kč na hodinu a její kapacita je cca 20 osob. Je vybavena dataprojektorem a plátnem, které je možné využít cca za 100, -Kč na hodinu.

Pokoje v penzionu

Nabízíme apartmány vybavené veškerým sociálním zařízením, nábytkem, televizí a WIFI připojením k internetu. Náš penzion v současné době disponuje dvěma jednopokojovými apartmány a dvěma apartmány dvoupokojovými. Apartmány mají většinou výhled do centra města. U apartmánů v druhém podlaží a u jednoho střešního apartmánu je možná přistýlka

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Hradec Králové a Východní Čechy

V blízkém okolí se nachází pošta, směnárna, autobusové i vlakové nádraží, taxi služby, obchodní dům či pobočky telefonních operátorů a bank.

Řekne se Hradec Králové, Východní Čechy, ale kde Penzion Pupendo hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Pupendo S. K. Neumanna 487/7 Hradec Králové. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Pupendo

Penzion Pupendo zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Hradec Králové.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Pupendo

Penzion Pupendo recenze na ubytování v Hradci Králové

Reference na ubytování Penzion Pupendo

Nabízí Penzion Pupendo kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Pupendo na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Pupendo můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Pupendo z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12473 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Pupendo a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Pupendo nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Pupendo je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hradec-kralove/penzion-pupendo">Penzion Pupendo je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Pupendo je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě