Penzion Sokolská Zlín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Sokolská

Sokolská 422, Zlín
penziony a ubytování Zlín
Foto Penzion Sokolská
Penzion Sokolská si rezervujte online

Penzion Sokolská Zlín je situován v blízkosti restaurací Slunečnice, Pizzerie Saloon a dalších, přímo v centru města. V těsné blízkosti penzionu je také zastávka městské hromadné dopravy a cyklistická stezka.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování ve Zlíně ve 2 dvoulůžkových a 1 třílůžkovém pokoji za příznivé ceny v klidném a intimním prostředí. Pokoje jsou nekuřácké. Součástí každého pokoje je koupelna s WC a sprchovým koutem, LCD televize, lednice, zdarma připojení k internetu WI-FI, společná kuchyně s vybavením a hlídané parkoviště.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Sokolská stravování

Snídaně není zahrnuta v ceně. Cena je 70 Kč/osobu

Řekne se Zlín, Slovácko, ale kde Penzion Sokolská hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Sokolská Sokolská 422 Zlín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Sokolská

Penzion Sokolská recenze na ubytování ve Zlíně

Reference na ubytování Penzion Sokolská

Nabízí Penzion Sokolská kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Sokolská na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Sokolská můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Sokolská z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14963 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Sokolská a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Sokolská nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Sokolská je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zlin/penzion-sokolska">Penzion Sokolská je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Sokolská je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 561 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.