Penzion Hermína Veselí nad Moravou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Hermína

Břestek 1271, Veselí nad Moravou
penziony a ubytování Veselí nad Moravou
Foto Penzion Hermína
Penzion Hermína si rezervujte online

Rodinný penzion, který se nachází v klidné části jihomoravského města Veselí nad Moravou nedaleko jeho centra, Vám nabízí příjemné ubytování v moderně vybavených nekuřáckých pokojích hotelového typu. Rádi u nás přivítáme jak rodiny s dětmi, seniory, turisty a cykloturisty, kteří chtějí poznat náš region, tak firmy a obchodní cestující, kteří k nám přijíždějí za prací a teambuildingem.

Penzion Hermína disponuje kapacitou šesti pokojů s 20 lůžky včetně přistýlek. V přízemí penzionu se nachází recepce a jídelna, která nachází využití také jako společenská místnost pro firemní a školící akce. Pro naše nejmenší hosty zde máme dětský koutek. V prvním patře penzionu se nacházejí 4 pokoje včetně příslušenství. Předností našeho penzionu je bezbariérový přístup, který se nachází taktéž v přízemí našeho penzionu, a bezbariérový pokoj s kompletním sociálním zařízením, který je přispůsobený pro ubytování tělesně postižených nebo osob se sníženou pohyblivostí. V zadním traktu penzionu se nachází odpočinková terasa pro dospělé i nejmenší návštěvníky. Z ní je vstup do kolárny, kde si ubytovaní hosté mohou odložit vybavení pro své sportovní aktivity. U penzionu se nachází vlastní uzamykatelné parkoviště s elekronickým klíčem pro hosta. Všemi nabízenými službami chceme přispět k Vaší spokojenosti a pohodlí. Kromě níže uvedených služeb jsme připraveni vyjít vstříc i Vašim individuálním přáním a požadavkům.

-bezbariérový pokoj

-uzavřené parkoviště

-zapůjčení dětské postýlky

-hygienické potřeby

-dětský koutek

-WIFI připojení

-úschova jízdních kol

-venkovní posezení na terase

-možnost praní a žehlení

-konferenční místnost

-zajištění catteringu

-zajištění ochutnávky místních vín

-sprostředkování/golf, tenis, rybolov, půjčovna lodí a jiné/

Pokoje v penzionu

Ubytování je zajišteno v prostorných komfortně vybavených pokojích s výtečnou zvukovou izolací. Pokoje mají vlastní vstupní předsín a sociální zařízení.

Vybavení pokojů-lůžka, noční stolky, šatní skřín, trezor, LED televize, WIFI připojení, lednice, křeslo, pracovní stůl židle.

Vybavení koupelen-WC, sprchový kout, zabudované umyvadlo s policemi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:30:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Hermína stravování

V penzionu je podávána snídaně formou švédského stolu v čase od 7,00 do 10,00.

Obsah naší sídaně-čerstvé pečivo, sladké pečivo, chléb, máslo, šunka, sýr, džem, ovoce, zelenina, musli, jogurty, snídanová káva, čaj ovocný i černý, mléko džus, voda.

Pro zpestření se podávají dle denní nabídky párky nebo vajíčka, pro děti lívanečky nebo kaše.

Popis okolí penzionu, Veselí nad Moravou a Slovácko

V srdci Slovácka, na řece Moravě a jejích ramenech, leží v blízkosti chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty město Veselí nad Moravou. V současnosti je to moderní město, ale historii tu dál připomíná množství nádherných historických staveb a malebných zákoutí. Město se pyšní anglickým parkem, který se nachází v okolí renesančního zámku. Za návštěvu rozhodně stojí Bartolomějské náměstí v místech původní středoveké osady, kostel sv. Bartoloměje, kostel svatých Andělů, židovský hřbitov a mnoho dalších. Městem vede také známá vodní cesta Batův kanál, která byla postavena ve třicátých letech 20. století pro účely nákladní plavby. Tato unikátní vodní cesta dnes slouží výhradně k rekreaci. Pro cyklisti je vhodné celé okolí, protože Batův kanál lemuje více než 80 km cyklostezek, včetně Moravských Vinařských stezek.

Řekne se Veselí nad Moravou, Slovácko, ale kde Penzion Hermína hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Hermína Břestek 1271 Veselí nad Moravou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Město Veselí nad Moravou má jak vlakové tak autobusové nádraží, takžě dostupnost je výborná.


Ceník ubytování Penzion Hermína

Penzion Hermína zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Veselí nad Moravou.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Hermína

Penzion Hermína recenze na ubytování ve Veselí nad Moravou

Reference na ubytování Penzion Hermína

Nabízí Penzion Hermína kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Hermína na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Hermína můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Hermína z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14914 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Hermína a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Hermína nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Hermína je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-veseli-nad-moravou/penzion-hermina">Penzion Hermína je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Hermína je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
 • Pension Jitka
  Pension Jitka Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním…
  penziony Plzeň,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v okrese Hodonín

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 115 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.