Pension KOI Veltrusy

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension KOI

Pražská 660, Veltrusy
penziony a ubytování Veltrusy
Foto Pension KOI

Nabízíme k pronájmu nový moderní a kompletně vybavený apartmán ve Veltrusích. Apartmán je umístěn v domku, kde v dolní části je zimoviště pro KOI kapry. Domek leží v klidné lokalitě obce vzdálené 15 km od severního okraje Prahy a 20 km z letiště Praha Ruzyně.

Apartmán je vybaven vlastním sprchovým koutem a toaletou, kuchyňskou linkou, mikrovlnou troubou, lednicí, satelitní televizí, bezpečnostním alarmem. Parkování je zdarma ve dvoře areálu. Odděleno je pouze zádvěří a koupelna. Kapacita apartmánu jsou 3 dospělé osoby.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Veltrusy a Střední Čechy

V blízkém okolí je jak řada historických památek (zámek Veltrusy, Nelahozeves, Mělník a další), tak i možnost aktivního sportovního vyžití (cyklostezky, bazén, sauna, squash, bowling, sport centra, zimní stadion).

Řekne se Veltrusy, Střední Čechy, ale kde Pension KOI hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Koi Pražská 660 Veltrusy. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Parkování je zdarma ve dvoře areálu. Pes není povolen. Stravování – několik restaurací do 1 km potraviny – 200 m od pensionu super market Tecso, Plus, Lidl – do 2 km. 3 - třílůžkový pokoj Satelit na pokoji Sprchový kout na pokoji Televizor na pokoji Toaleta na pokoji Vhodné pro turistiku 3 - třílůžkový pokoj Satelit na pokoji Sprchový kout na pokoji Televizor na pokoji Toaleta na pokoji Vhodné pro turistiku 3 - třílůžkový pokoj Satelit na pokoji Sprchový kout na pokoji Televizor na pokoji Toaleta na pokoji Vhodné pro turistiku Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji 3 - třílůžkový pokoj Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji 3 - třílůžkový pokoj 3 - třílůžkový pokoj Satelit na pokoji Sprchový kout na pokoji Televizor na pokoji Toaleta na pokoji Vhodné pro turistiku Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji 3 - třílůžkový pokoj Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji 3 - třílůžkový pokoj


Ceník ubytování Pension KOI

Pension KOI zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Veltrusy.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension KOI

Pension KOI recenze na ubytování ve Veltrusech

Reference na ubytování Pension KOI

Nabízí Pension KOI kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension KOI na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension KOI můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension KOI z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension KOI

Adresa a kontakt na Pension KOI
Pražská 660
27746 Veltrusy


ev.č.14810 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension KOI a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension KOI nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension KOI je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-veltrusy/pension-koi">Pension KOI je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension KOI je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě