Penzion Sklep Starovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Sklep Starovice

Starovice 50, Starovice
penziony a ubytování Starovice
Foto Penzion Sklep Starovice
Penzion Sklep Starovice si rezervujte online

Stylová chalupa je objekt se 3 ložnicemi pro max. 12 osob, který se nachází se v lokalitě vinných sklepů ve Starovicích.

V přízemí této chalupy je vinný sklep s krbem a archívem (dva sklepy), kuchyní, WC a posezením v předsklepí.

V prvním patře je plně vybavená kuchyně, jídelna, sedací souprava a plazmová TV. Vedle se nachází ložnice (5 lůžek) s krbem a plazmovou TV.

V podkroví jsou dvě ložnice (1× třílůžková a 1× čtyřlůžková s TV). WC a koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem s masážní stěnou je na patře.

Vše je útulně a komfortně vybaveno v domácím prostředí se vším co patří k ke spokojenému ubytování.

Vchod na terasu je z jídelny a kuchyně, kde je posezení a rovněž krb i s udírnou. K dispozici je i garáž pro úschovu kol.

Podle přání klienta zde můžeme připravit rautovým způsobem pro hosty večeři, ochutnávku vín, výklad a degustaci s místním vinařem nebo prof. degustátorem. Je zde možné si i zatančit disko, nebo zazpívat u cimbálu (na objednávku).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Starovice

Městem Hustopeče u Brna a jeho okolím prochází síť Moravských vinných stezek, při jejímž projíždění se můžete těšit krásou jižní Moravy. Stezky vznikly nedávno a pro turisty jsou krásným spojením všeho, co Vám může tento kraj nabídnout.

2 km od Starovice jsou Hustopeče. V Hustopečích velký supermarket, nemocnice, lékařská pohotovost, koupaliště, krytý bazén, kino, restaurace. Ve Starovicích jsou 2 pěkné stylové hospody (100 m a 500 m. od chalupy) s letní zahrádkou a občerstvením.

Řekne se Starovice, ale kde Penzion Sklep Starovice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Sklep Starovice Starovice 50 Starovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Sklep Starovice

Penzion Sklep Starovice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Starovice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Sklep Starovice

Penzion Sklep Starovice recenze na ubytování v Starovicích

Reference na ubytování Penzion Sklep Starovice

Nabízí Penzion Sklep Starovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Sklep Starovice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Sklep Starovice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Sklep Starovice z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14815 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Sklep Starovice a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Sklep Starovice nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Sklep Starovice je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-starovice/penzion-sklep-starovice">Penzion Sklep Starovice je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Sklep Starovice je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
 • Pension Jitka
  Pension Jitka Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním…
  penziony Plzeň,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě