Apartmány Prag-Urlaub Praha-Smíchov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmány Prag-Urlaub

Kmochova 927/3, Praha-Smíchov
penziony a ubytování Praha-Smíchov
Foto Apartmány Prag-Urlaub

Nabízíme Vám v centru Prahy cenově dostupné byty se skvělými funkcemi

Apartmány v kategorii Standard Tyto byty jsou ideálním kompromisem mezi dobrým vybavením a rozumnou cenou. K dispozici jsou apartmány s jednou a dvěma ložnicemi. Všechny byty v této skupině mají satelitní TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, kuchyňský kout s lednicí a připojení k internetu zdarma. Apartmány pohodlí kategorie Tyto byty jsou jedny z nejlépe vybavených apartmánů v Praze. Vysoký standard se odráží nejen v exkluzivním zařízení, ale především z mnoha maličkostech, jako je například italská dlažba, kvalitní nábytek, atd. Ponořte se do různých způsobů života, vaše dovolená bude velmi zvláštní zážitek. Apartmány kategorie Snadné Nechcete utrácet více peněz, než je nutné a hledáte ubytování s dobrým zařízením, například s kuchyňským koutem, lednicí, TV se satelitním příjmem, nebo s připojením k internetu? Byty v této kategorii jsou totožné s byty typu standard. Jediným rozdílem je, že tu WC a koupelnu sdílíte s obyvateli dvou sousedních bytů. Pokud chcete strávit stejně většinu času ve městě a ušetřit nějaké peníze, může tento typ bytů být pro vás to pravé.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Praha-Smíchov, ale kde Apartmány Prag-Urlaub hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Prag-Urlaub Kmochova, 927/3 Praha-Smíchov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Apartmány Prag-Urlaub

Apartmány Prag-Urlaub zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Praha-Smíchov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Apartmány Prag-Urlaub

Apartmány Prag-Urlaub recenze na ubytování v Praze-Smíchově

Reference na ubytování Apartmány Prag-Urlaub

Nabízí Apartmány Prag-Urlaub kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmány Prag-Urlaub na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmány Prag-Urlaub můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmány Prag-Urlaub z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Apartmány Prag-Urlaub

Adresa a kontakt na Apartmány Prag-Urlaub
Kmochova 927/3
15000 Praha-Smíchov


ev.č.14846 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmány Prag-Urlaub a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmány Prag-Urlaub nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmány Prag-Urlaub je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-smichov/apartmany-prag-urlaub">Apartmány Prag-Urlaub je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmány Prag-Urlaub je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 122 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.