Penzion MBR Náchod

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion MBR

Kladská 642, Náchod
penziony a ubytování Náchod
Foto Penzion MBR
Penzion MBR si rezervujte online

Rodinný penzion MBR v Náchodě s komfortně zařízenými pokoji s vlastní kuchyňkou, televizí, připojením k internetu. Pouhý jeden kilometr do centra Náchoda. Parkování zdarma v areálu penzionu.
Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi. Posezení s venkovním krbem je přímo u penzionu. Koupaliště a krytý bazén jsou od penzionu vzdáleny 1500 m, tenisové kurty nebo hřiště na kopanou 500 m a dětské hřiště 1000 m. Z okolí doporučujeme tyto turistické cíle: Babiččino údolí, Náchodský zámek, pevnost Dobrošov, Adršpašsko-teplické skály a lázně v polské Kudawa zdroj.

Pokoje v penzionu

Penzion má kapacitu 16 lůžek, 1× dvoulůžkový pokoj, 1× třílůžkový pokoj, 1× čtyřlůžkový pokoj a 1× čtyřlůžkový pokoj s přistýlkou. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny klimatizací. Cena za jednu osobu na pokoji je 600 Kč.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Náchod, Adršpašsko a Broumovsko, ale kde Penzion MBR hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion MBR Kladská 642 Náchod. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vlak, autobus 500m. Parkoviště přímo u penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion MBR

Penzion MBR recenze na ubytování v Náchodě

Reference na ubytování Penzion MBR

Nabízí Penzion MBR kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion MBR na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion MBR můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion MBR z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.



ev.č.15119 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion MBR a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion MBR nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion MBR je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-nachod/penzion-mbr">Penzion MBR je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion MBR je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě