Penzion Boháček Mladé Buky

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Boháček

Mladé Buky 439, Mladé Buky
penziony a ubytování Mladé Buky
Foto Penzion Boháček

Penzion Boháček se nachází ve Svobodě nad Úpou v malebném koutě Krkonoš. V blízkosti přírody, kde šumí řeka Úpa a pasou se koně, budete mít zajištěn odpočinek od spěchu všedních dní.

V přízemí penzionu je útulná kavárna, která je otevřena denně od 14:00 do 22:00 hod. Z kavárny je výhled do kryté jezdecké haly, ve které se mohou vozit na koni Vaše děti zatímco Vy si budete užívat pohodu u kávy. V zimě Vám navodíme příjemnou atmosféru k šálku kávy či svařáku, praskajícím ohněm v krbu. V létě je otevřena zahradní terasa, z níž je výhled na venkovní jízdárnu.

Při hezkém počasí nabízíme vyjížďky na koních do přírody i pro úplné začátečníky. Od jara do podzimu poskytujeme hipoterapii a hiporehabilitaci. Pro hosty penzionu platí 10% sleva na jízdu na koni.

Parkování je v uzavřeném areálu penzionu.

Pokoje v penzionu

Penzion má kapacitu 20 míst. K dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje, 3 třílůžkové pokoje a 1 apartmán. Apartmán má předsíňku, obývací pokoj, balkón, WC a vanu. Ostatní pokoje mají balkón, předsíňku, WC a sprchový kout.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Mladé Buky a Krkonoše

V zimě můžete navštívit 2 km vzdálenou sjezdovku v Mladých Bukách. Další lyžařské areály jsou vzdáleny do 10 km. Do lyžařských středisek jezdí skibusy z autobusového nádraží, které je 600 metrů od penzionu. V okolí jsou upravené běžecké trasy.

Řekne se Mladé Buky, Krkonoše, ale kde Penzion Boháček hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Boháček Mladé Buky 439 Mladé Buky. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Boháček

Penzion Boháček zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Mladé Buky.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Boháček

Penzion Boháček recenze na ubytování v Mladých Bukách

Reference na ubytování Penzion Boháček

Nabízí Penzion Boháček kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Boháček na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Boháček můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Boháček z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Boháček

Adresa a kontakt na Penzion Boháček
Mladé Buky 439
54223 Mladé Buky


ev.č.15121 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Boháček a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Boháček nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Boháček je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-mlade-buky/penzion-bohacek">Penzion Boháček je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Boháček je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě