Penzion Villa Janské Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Villa

Obchodní 79, Janské Lázně
penziony a ubytování Janské Lázně
Foto Penzion Villa
Penzion Villa si rezervujte online

Penzion Villa v Janských Lázních nabízí celoroční velmi dostupné ubytování a levnou horskou rekreaci v Krkonoších především pro kolektivy (školy – např. školy v přírodě, lyžařské kursy; organizované skupiny), ale i pro jednotlivce. Kapacita penzionu je 48 osob s možností přistýlky.

Penzion Villa leží velmi výhodně v samém centru Janských Lázní s atraktivním výhledem na kolonádu a v dosahu významných turistických cest, běžeckých tratí a sjezdovek Krkonoš.

V zimě je v okolí Janských Lázní možné využít přes 40 km výborně upravených běžeckých tras a několik vleků. Na své si přijdou jak začátečníci, tak nároční lyžaři. Vleky různé obtížnosti jsou od našeho penzionu vzdáleny jen asi 300 - 500 metrů. K přepravě na vrchol Černé hory můžete rovněž využít kabinovou lanovku. Léto pak láká návštěvníky Krkonoš nejen na vysokohorské túry a na procházky krásnou přírodou, ale každým rokem přibývá i tras pro cyklisty.

V Janských Lázních můžete navštívit kino či nejrůznější kulturní i sportovní akce, kterých se zde koná bezpočet. Pro zájemce můžeme zprostředkovat návštěvu bazénu a tělocvičny.

Pokoje v penzionu

Ubytování v Penzionu Villa je poskytováno v útulných dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. V přízemí se nachází společenská místnost s televizí. Na každém patře potom můžete využít rychlovarnou konvici, k dispozici je i mikrovlnná trouba. Kapacita penzionu je 48 osob s možností přistýlky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Villa stravování

Penzion Villa nabízí v zimní sezoně k ubytování rovněž polopenze, pro školní skupiny i plné penze včetně pitného režimu.

Mimo zimní sezonu je možnost penze pro skupiny po domluvě.

Popis okolí penzionu, Janské Lázně a Krkonoše

Okolí Janských Lázní skýtá řadu zajímavých krajinných scenérií a míst, které se dají spojit s pěší i cykloturistikou. Mezi nejzajímavější patří 1. Krkonošská cyklistická naučná stezka.

Rozmanité lyžařské terény s celkovou délkou sjezdovek 20km, 4 lanovými dráhami a 22 lyžařskými vleky nabízí Skiresort Černá hora, vzniklý spojením lyžařských areálů v Janských Lázních, Černém Dole a Svobodě nad Úpou. Ten rovněž věnuje velkou pozornost úpravě běžeckých tratí v délce cca 70km, v hlavní sezóně je přeprava lyžařů mezi areály zajištěna skibusy.

Řekne se Janské Lázně, Krkonoše, ale kde Penzion Villa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Villa Obchodní 79 Janské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion Villa se nachází cca 200 m od autobusového nádraží Janské Lázně. Až k penzionu je možnost dojet autem.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Villa Janské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, bezbariérový přístup, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Villa poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Villa nabízí: restaurace 200 m od penzionu, pizzerie 100 m od penzionu, kavárna 250 m od penzionu, cukrárna 200 m od penzionu, internetová kavárna 250 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 200 m od penzionu, dětské hřiště 500 m od penzionu, kino 300 m od penzionu, houbaření, lázně - wellness 100 m od penzionu, whirlpool 600 m od penzionu, vyhlídkové lety.


Ceník ubytování Penzion Villa

Penzion Villa zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Janské Lázně.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Villa

Penzion Villa recenze na ubytování v Janských Lázních

Reference na ubytování Penzion Villa

Nabízí Penzion Villa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Villa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Villa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Villa z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14685 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Villa a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Villa nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Villa je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-janske-lazne/penzion-villa">Penzion Villa je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Villa je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě