Pension Lovrana Janské Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Lovrana

Zvonečková 106, Janské Lázně
penziony a ubytování Janské Lázně
Foto Pension Lovrana

Penzion Chata Lovrana** je rodinný penzion s příjemnou atmosférou ležící v samotném srdci Krakonošova království, který je ideálním místem pro prožití klidné a pohodové dovolené v každém ročním období… Nabízíme ubytování pro páry, rodiny s dětmi, firemní či společenské akce, školy v přírodě nebo lyžařské kurzy. Umožníme pořádání školení, narozeninových oslav či svateb. Postaráme se o Vás od ubytování, stravy až po zábavu

Ideální poloha našeho penzionu Vám nabízí klid a pohodu v překrásné přírodě s výhledem do okolí a zároveň maximální možnosti sportovního vyžití. Spojovací vlek na Černou horu se nachází 25m od penzionu.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích. Ne všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Některé mají sprchu a WC ve společných prostorách. Televize, DVD, 3D televizor, Xbox 360 jsou dostupné v prostorách společenské místnosti, která zároveň slouží jako jídelna. Wifi připojení je po zadání hesla možné přímo na pokojích. Jelikož jsme roubená chalupa, uvnitř objektu se nekouří. Byť se nemůžeme pyšnit pěti hvězdami, věříme, že u nás prožijete nezapomenutelnou dovolenou v pohodovém prostředí, kde se o Vás rádi postaráme…

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Lovrana stravování

Jedete na dovolenou a nechcete se starat o to, co budete dnes vařit? V našem penzionu máte možnost výběru snídaně, polopenze či plné penze. Po celý den pro Vás připravujeme lahůdky poctivé domácí kuchyně – snídaně formou bohatého švédského stolu, vynikající obědy a velmi chutné večeře. Každou středu se navíc můžete těšit na grilování a rozmazlit tak své chuťové smysly grilovanou kotletkou, krkovičkou, kuřecími dobrotami, grilovaným hermelínem, zeleninkou, různými salátky a dipy… Po domluvě jsme schopni připravit rauty, grilování, odkrajovanou šunku od kosti, pečené selátko, kolena a další mnohá přání, která Vám na očích uvidíme…

Popis okolí penzionu, Janské Lázně a Krkonoše

Lyžařský vlek Idyla 25 m (páteřní spojovací vlek (POMA) na Černou horu)

Lyžařská škola, dětské vleky 200 m

Půjčovna lyží a snowboardů 50 m

Půjčovna kol a horských koloběžek 1000 m

Černohorský express 1000 m

Centrum města Janské Lázně 600 m

Bosorka - umělecká dílna, kde můžete vyráběním nejrůznějších předmětů od korálků přes trička až po hrnečky strávit celý den - 1200 m

Krytý bazén 500 m

Řekne se Janské Lázně, Krkonoše, ale kde Pension Lovrana hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Lovrana Zvonečková 106 Janské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Ideální poloha penzionu – klidné prostředí přímo pod Černou horou, blízko ke všem vlekům

Možnost plné penze – nemusíte se starat o to, co budete jíst…na lyžích sjedete přímo k penzionu a po obědě Vás vlek vytáhne opět na kopec.

Tradiční česká domácí kuchyně jako od babičky.

Středeční grilovačky – grilujeme tak dlouho, dokud budete jíst.

Vyžití pro děti – dětské hřiště, prolezačky, pískoviště, trampolína, houpačky...

Tenisový kurt, volejbal, nohejbal, vybíjená

Posezení při muzice (večery s kytarou, nebo s celou kapelou dle domluvy) u vynikajícího moravského vínka, čepovaného pivka či domácí limonády. .

Po domluvě si s sebou můžete vzít svého zvířecího miláčka. .

Rozmazlíme Vás také speciálními masážemi či saunou


Ceník ubytování Pension Lovrana

Ubytování Janské Lázně
od 350 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Pension Lovrana

Pension Lovrana recenze na ubytování v Janských Lázních

Reference na ubytování Pension Lovrana

Nabízí Pension Lovrana kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Lovrana na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Lovrana můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Lovrana z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Lovrana

Adresa a kontakt na Pension Lovrana
Zvonečková 106
54225 Janské Lázně


ev.č.15144 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Lovrana a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Lovrana nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Lovrana je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-janske-lazne/pension-lovrana">Pension Lovrana je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Lovrana je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Aladdin
  Penzion Aladdin se nachází 5 minut peší chůzí od autobusového, vlakového nádráží a od středu lázeňského města.…
  penziony Teplice, ubytování od 750 Kč
 • Apartmán Rafael
  Apartmán Rafael - nové nekuřácké ubytování v centru lázeňského parku v Poděbradech. Svým hostům nabízí příjemné ubytování…
  penziony Poděbrady, ubytování od 1290 Kč
 • Penzion U Mikuláše
  Penzion U Mikuláše Penzion U Mikuláše se nachází v historickém centru Znojma, v městské památkové rezervaci, na hranicích Národního parku Podyjí. Samotný…
  penziony Znojmo, ubytování od 682 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 141 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.