Penzion Mlýn Bořetice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Mlýn

Bořetice 141, Bořetice
penziony a ubytování Bořetice
Foto Penzion Mlýn
Penzion Mlýn si rezervujte online

Penzion Mlýn se nachází ve vinařské obci Bořeticích a nabízí stylovou restauraci, školící místnost a vinotéku.

V penzionu Mlýn jsou k dispozici jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Možnost pořádání firemních akcí, školení, prezentací a rodinných oslav. Večer můžete strávit ve vinném sklípku, přes den užít cyklostezek v okolí, zejména vinařské turistiky. Vhodné také pro dovolené na jižní Moravě, v nejteplejší části republiky. V obci byly nově vybudovány rybníky, okolí si můžete prohlédnout z blízkých rozhleden.

Pokoje v penzionu

Pokoje hotelového typu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, internetovým připojením. Dále jsou k dispozici 2 apartmány - dva pokoje vybavené stejně jako samostatné pokoje, spojené chodbičkou se společným sociálním zařízením.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 19:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Bořetice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion Mlýn hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Mlýn Bořetice Bořetice 141 Bořetice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Brno 45 km, Hranice se Slovenskem 25 km, Hranice s Rakouskem 25 km, Lednicko-valtický areál 15 km, Lyžařský vlek Němčičky 2 km, Rozhledna Bořetice 2 km, Rozhledna Velké Pavlovice 3 km Mikulov 25 km, Novomlýnské nádrže 15 km, recesistická Svobodná spolková republika Kraví hora 500 m

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Mlýn Bořetice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme v penzionu, parkoviště u penzionu, internet v penzionu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zahrát bowling, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Mlýn poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Mlýn nabízí: restaurace, zahrádka, sklípek.


Fotogalerie ubytování Penzion Mlýn

Penzion Mlýn recenze na ubytování v Bořeticích

Reference na ubytování Penzion Mlýn

Nabízí Penzion Mlýn kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Mlýn na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Mlýn můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Mlýn z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14725 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Mlýn a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Mlýn nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Mlýn je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-boretice/penzion-mlyn">Penzion Mlýn je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Mlýn je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 271 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.