Penzion Holiday Centrum Chbany

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Holiday Centrum

Foto Penzion Holiday Centrum
Penzion Holiday Centrum si rezervujte online

Krásné ubytování v těsné blízkosti přehrady kousek od Žatce, Chomutova a Kadaně.

Holiday Centrum nabízí celkem 9 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Resort je umístěn v těsné blízkosti nechranické přehrady (50m) a nabízí bezproblémové parkování v areálu, zahradu s možností posezení a grilování. Hostům je k dispozici také společenská místnost s možností klidného posezení. Pokoje jsou ve dvou variantách a) standard b) Superior - nové pokoje. Lokalita je jedinečná svým klidným prostředím a domovskou atmosférou. Díky výborné dostupnosti do centra Žatce a Prahy, nabízíme našim hostům klidné ubytování v přírodě s ideálním dojezdem. V současné době realizujeme přístavbu nových pokojů a wellness - dokončení je plánováno na rok 2019. Budeme se na Vás těšit Tým Holiday Centrum

Pokoje v penzionu

Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením s kompleními hygienickými potřebami (ručníky, mýdlo...)

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Holiday Centrum stravování

V letní sezóně je možnost snídaní, obědů i večeří v přilehlé restauraci.

Popis okolí penzionu, Chbany a Krušné hory

Ubytování je přímo na břehu Nechranické přehrady s výhledem na vodu a samotnou největší sypanou hráz ve střední Evropě, dále na Krušné hory nebo do dvora s jezírkem, sportovištěm pro plážový volejbal a nohejbal a terasu přilehlé restaurace. Z Vikletic vede cyklostezka do královského města Žatce (13km). Dalšími blízkými městy jsou Chomutov nebo královské město Kadaň (15km). Pěkným výletem je i návštěva nedalekého zámku Krásný Dvůr (14km) s největším anglickým parkem v Čechách, kde se točila spousta známých filmů.

Řekne se Chbany, Krušné hory, ale kde Penzion Holiday Centrum hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Holiday Centrum Vikletice 7 Chbany. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

vlastním vozem, autobusem (zastávka 50m), vlakem - stanice Poláky (4km)

Doplňující informace

Stavebně a organizačně soustředěný komplex skýtající možnosti sportovního využití, relaxace a zábavy. K dispozici je squashový kurt, plážový volejbal a nohejbal. Nově k dispozici sauna a solárium.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Holiday Centrum Chbany Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, internet.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si squash nebo ricochet.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Holiday Centrum poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Holiday Centrum nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, solárium.


Ceník ubytování Penzion Holiday Centrum

Penzion Holiday Centrum zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Vikletice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Holiday Centrum

Penzion Holiday Centrum recenze na ubytování Chbany

Reference na ubytování Penzion Holiday Centrum

Nabízí Penzion Holiday Centrum kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Holiday Centrum na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Holiday Centrum můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Holiday Centrum z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14719 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Holiday Centrum a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Holiday Centrum nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Holiday Centrum je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vikletice/penzion-holiday-centrum">Penzion Holiday Centrum je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Holiday Centrum je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě