Penzion Srdíčko Ústí nad Labem

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Srdíčko

K Srdíčku 28, Ústí nad Labem
penziony a ubytování Ústí nad Labem
Foto Penzion Srdíčko

Vznešený rodinný Hotelpenzin v labském údolí Porta Bohemica v rekreační oblasti ústečanů s vlastní restaurací, salónkem, se zahradním posezením, 6 stylových pokojů s výhledem na řeku.

Vznešený rodinný Hotelpenzion Srdíčko Ústí nad Labem se svojí restaurací leží na pravém břehu řeky Labe 5 km od centra města v rekreační oblasti ústečanů. K dispozici je 6 nově rekonstruovaných stylově zařízených dvoulůžkových pokojů se dvěma přistýlkami. Z pokojů je přkrásný výhled na Labe do labského údolí. Ceny ubytování včetně snídaně formou bufetu viz: K dispozici je restaurace s velmi kvalitní kuchyní, salonek pro společenské oslavy a letní posezení v překrásné zahradě se 60ti místy s koutkem pro děti. Hotelpenzion má vlastní uzavřené parkoviště střežené kamerovým systémem. Na uzavřeném parkovišti lze zaparkovat 30aut. K Srdíčku neodmyslitelně patří také pobyt světoznámého spisovatele Karla Maye. Autor nejznámějšího románu Vinnetou zavítal do Ústí nad Labem poprvé v roce 1874. Po propuštění ze čtyřletého vězení za loupeže a krádeže, se Karla Maye ujal ústecký knihkupec Christian Krüger, a zaměstnal Karla Maye jako šéfredaktora tehdejšího německého odborného časopisu o dolech a hutích.

Pokoje v penzionu

Pokoje Šalvěj, Orange, Mint jsou dvoulůžkové, romanticky a stylově zařízené, v některých je možnost přistýlky. Pokoj Limeta je nadstandardní, má dvě samostatné místnosti s balkonem a přímým výhledem do údolí na řeku Labe.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Srdíčko stravování

V restauraci podáváme kvalitní jídla z čerstvých surovin vlastní výroby. Jedná se převážně o minutková jídla. Bohaté snídaně jsou podávány bufetovým způsobem, a jsou zahrnuty v cenách pokojů. V naší restauraci, nebo v salónku zajišťujeme také svatební, narozeninové, firemní a jiné oslavy. Na přání děláme rauty na vysoké gurmánské, gastronomické i estetické úrovni, s bohatou výzdobou. Otevírací restaurace: PO - Út zavřeno St - Pá 12,00 - 22,00 hod. So 11,00 - 22,00 hod. Ne 11,00 - 20,00 hod.

Popis okolí penzionu, Ústí nad Labem a Krušné hory

Hotelpension Srdíčko leží v překrásném Labském údolí, na pravém břehu řeky Labe, v rekreační oblasti ústečanů, v Chráněné krajinné oblasti v obci Brná, 4 km jihovýchodně od Ústí nad Labem a je z města běžně dostupný městskou hromadnou dopravou. V těsné blízkosti restaurantu vede cyklistická stezka, která spojuje Drážďany s Prahou. 600 m od Srdíčka jsou thermální lázně s tobogány a jinými atrakcemi, nad nimi se tyčí hrad Střekov. Ve městě Ústí nad Labem je možnost velkého množství kulturního a sportovního vyžití.

Řekne se Ústí nad Labem, Krušné hory, ale kde Penzion Srdíčko hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotelpenzion Srdíčko K Srdíčku 28 Ústí nad Labem. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Hotelpenzion Srdíčko je přímo dostupný silnicí od Litoměřic a Ústí nad Labem, leží na souřadnicích GPS: 50° 37´10" N a 14° 04´40" E. Spojení z Ústí nad Labem je zajištěno autobusy městské hromadné dopravy.

Doplňující informace

Při objednání pobytu je rezervovace garantována automaticky do 18 hod. Pokud se chce klient dostavit po této době, je to potřeba předem dohodnout telefonicky s ubytovatelem, Jinak po 18 hodině může být pokoj obsazen jiným klientem.

V hotelu se nedá platit platit platebními kartami. Ubytování - pobyt se platí v hotovosti při nástupu k pobytu. Lze platit i eury.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Srdíčko Ústí nad Labem Vám nabízí při pobytu následující služby: bezpečnostní schránka na pokoji, obchodní centrum 4000 m od penzionu, pokojová služba, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, taxi.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 4000 m od penzionu, v létě koupání venku - 500 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 2000 m od penzionu, zacvičit ve fitness 2000 m od penzionu, zahrát bowling 3500 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 4000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 10000 m od penzionu, si dát beachvolejbal, kurt je 500 m od penzionu, tenisovou halu máme 4000 m od penzionu, zacvičit si aerobik 3000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Srdíčko poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Srdíčko nabízí: restaurace, pizzerie 4000 m od penzionu, zahrádka, pivnice 100 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 4000 m od penzionu, dětské hřiště, kino 4000 m od penzionu, divadlo 4000 m od penzionu, rybolov, jízda na koni, kasíno 4000 m od penzionu.


Ceník ubytování Penzion Srdíčko

Ubytování Ústí nad Labem
od 1000 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Srdíčko

Penzion Srdíčko recenze na ubytování v Ústí nad Labem

Reference na ubytování Penzion Srdíčko

Nabízí Penzion Srdíčko kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Srdíčko na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Srdíčko můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Srdíčko z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Srdíčko

Adresa a kontakt na Penzion Srdíčko
K Srdíčku 28
40321 Ústí nad Labem


ev.č.11941 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Srdíčko a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Srdíčko nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Srdíčko je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-usti-nad-labem/penzion-srdicko">Penzion Srdíčko je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Srdíčko je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě