Penzion Habrovická Bašta Ústí nad Labem

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Habrovická Bašta

Habrovice 29, Ústí nad Labem
penziony a ubytování Ústí nad Labem
Foto Penzion Habrovická Bašta
Penzion Habrovická Bašta si rezervujte online

Penzion Habrovická Bašta se nachází v městské části Habrovice 4 km od centra Ústí nad Labem v malebné krajině lákající k pěším procházkám nebo výletům na kolech. Nové golfové hřiště cca 400 m daleko od penzionu.

Kapacita ubytování je 17 lůžek ve složení 3× třílůžkový a 2× čtyřlůžkový pokoj, možnost dvou přistýlek. Pokoje jsou stylově a standardně zařízené barevným televizorem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Snídaně se podávají v restauraci. Uzamčené parkoviště ve dvoře pro 5 aut. Pokoje mají vlastní vchod.

Pokoje v penzionu

V naší restauraci, se trochu vrátíte do dětských let, jelikož je vyzdobená originálními loutkami řezbáře Míry Nebeského. Konají se u nás mimo jiné svatby a oslavy, můžete si zahrát kulečník, máme i dětský koutek na zahradě, kde je terasa k posezení pro naše hosty. Kolaři u nás mají také zelenou, takže pokud rádi jezdíte na kole, určitě Vás rádi uvidíme a pomůžeme Vám načerpat sílu do dalších kilometrů

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Ústí nad Labem, Krušné hory, ale kde Penzion Habrovická Bašta hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Habrovická Bašta Habrovice 29 Ústí nad Labem. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Habrovická Bašta

Penzion Habrovická Bašta zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Ústí nad Labem.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Habrovická Bašta

Penzion Habrovická Bašta recenze na ubytování v Ústí nad Labem

Reference na ubytování Penzion Habrovická Bašta

Nabízí Penzion Habrovická Bašta kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Habrovická Bašta na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Habrovická Bašta můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Habrovická Bašta z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11955 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Habrovická Bašta a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Habrovická Bašta nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Habrovická Bašta je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-usti-nad-labem/penzion-habrovicka-basta">Penzion Habrovická Bašta je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Habrovická Bašta je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě