Penzion Mlýn Brejlov Týnec nad Sázavou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Mlýn Brejlov

Podělusy 29, Týnec nad Sázavou
penziony a ubytování Týnec nad Sázavou
Foto Penzion Mlýn Brejlov
Penzion Mlýn Brejlov si rezervujte online

Hotel Týnec najdete v historické části města nad řekou Sázavou.

Nádherná, stará zahrada je k dispozici hostům pro chvilky relaxace, letní snídaně nebo večerní posezení u grilu. Výhodné umístění hotelu zve k výletům na Jemniště, Konopiště, Prahy, nebo ke sportovními vyžití podél řeky Sázavy. Skvělé cyklostezky a nejkrásnější trasa řeky Týnec Pikovice jsou jen pár minut od recepce hotelu.

Hotel Týnec nabízí ubytování ve 12 pokojích s vlastním příslušenstvím. Snídaně švédským, nebo přímo na pokoj za 100 Kč/os.

Pokoje v penzionu

Hotel Týnec má 12 pokojů, všechny pokoje mají koupelnu s wc, umyvadlem a sprchou. Čtyři z pokojů nabízí jedinečný výhled do nádherné staré zahrady.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Mlýn Brejlov stravování

Hotel Týnec poskytuje snídaně formou švédského stolu 100 Kč/os. Po předchozí domluvě rádi zajistíme polopenze, plné penze, coffeebreaky, grilování a pohoštění podle individuálních požadavků.

Popis okolí penzionu, Týnec nad Sázavou a Střední Čechy

Hotel Týnec najdete v Posázaví, u řeky Sázavy. Našim klientům je zde k dispozici krásná klidná a soukromá zahrada. Jen kousek se nachází sítě cyklostezek a přes řeku najdete půjčovny kol a lodí. Na dohled je překrásná románská rotunda s věží a muzeem. V okolí najdete nádherné kulturní památky jako je zámek Konopiště nebo Jemniště.

Řekne se Týnec nad Sázavou, Střední Čechy, ale kde Penzion Mlýn Brejlov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Týnec Klusáčkova 2 Týnec nad Sázavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Hotel Týnec je cca 30 km od Prahy. Vlakové a autobusové nádraží se nachází cca 500m od hotelu.

Doplňující informace

Grilování bez starostí - na míru šitá nabídka grilování, kdy připravíme grily, upečeme bagetky a chléb, nachystáme čerstvé zeleninové saláty a omáčky, namarinujeme masa a zeleninu na grilování, vše nachystáme a hosté si sami grilují.

Pečení skvělého domácího vánočního cukroví na objednávku. Nabídka 10 druhů tradičních i origálních receptů.

Speciální nabídka veganských, vegetariánských jídel a nabídka jídel pro hosty s potarvinovými alergiemi- bezlepková dieta a další.


Ceník ubytování Penzion Mlýn Brejlov

Penzion Mlýn Brejlov zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Týnec nad Sázavou.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Mlýn Brejlov

Penzion Mlýn Brejlov recenze na ubytování v Týnci nad Sázavou

Reference na ubytování Penzion Mlýn Brejlov

Nabízí Penzion Mlýn Brejlov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Mlýn Brejlov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Mlýn Brejlov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Mlýn Brejlov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10355 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Mlýn Brejlov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Mlýn Brejlov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Mlýn Brejlov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-tynec-nad-sazavou/penzion-mlyn-brejlov">Penzion Mlýn Brejlov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Mlýn Brejlov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě