Pension Čtyřlístek Tisá

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Čtyřlístek Tisá

Foto Pension Čtyřlístek Tisá
Pension Čtyřlístek Tisá si rezervujte online

Náš útulný pension se nachází v  malebné krajině Krušných hor.   Obec a její okolí nabízí mnoho míst, která stojí za Vaši návštěvu. Přímo v Tisé  můžete navštívit skalní město, odkud je nádherný výhled do okolí. Možnosti na pěšé, či cykloturistické    výlety jsou bohaté a určitě si vybere každý. Jako v každé správné rekreační oblasti, také tady nechybí hned několik možností přírodních koupališť.   Ani v zimě nemusíte sedět a čekat, až roztaje poslední sníh. Máme tu jak běžkařské tratě,   tak i sjezdovky. Pro milovníky hradů a zámků  máme opravdu co nabídnout.

Nabízíme Vám: příjemné ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a apartmánu, s celkovou kapacitou   12 lůžek + 2 přistýlky součástí apartmánu je terasa s  posezením a nádherným výhledem na okolí společenskou místnost s  vybaveným kuchyňským koutem možnost objednání snídaně všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV bezdrátový internet po celém domě parkování zdarma v oplocené zahradě před pensionem, kde si můžete uskladnit také kola a lyže zahradní posezení s  grilem bazén v  areálu pensionu (z technických důvodů mimo provoz) travnaté hřiště pro míčové hry a jiné venkovní aktivity pro nejmenší máme k  dispozici dětské houpačky a pískoviště možnost zapůjčení kol možnost vyjížďky na koních dárkové poukazy - nevšední dárek pro Vaše blízké   Celý pension včetně všech pokojů je nekuřácký. Děkujeme našim hostům, že respektují zákaz kouření ve všech vnitřních prostorách pensionu.

Pokoje v penzionu

všchny naše pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Nabizíme 3 dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí, 1 dvoulůžkový s odělenými postelemi a jeden apartmán pro 4 osoby.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Tisá, Krušné hory, ale kde Pension Čtyřlístek Tisá hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Čtyřlístek Tisá 487 Tisá. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Čtyřlístek Tisá

Pension Čtyřlístek Tisá zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Tisá.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Čtyřlístek Tisá

Pension Čtyřlístek Tisá recenze na ubytování v Tisé

Reference na ubytování Pension Čtyřlístek Tisá

Nabízí Pension Čtyřlístek Tisá kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Čtyřlístek Tisá na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Čtyřlístek Tisá můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Čtyřlístek Tisá z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14942 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Krušné hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Čtyřlístek Tisá a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Čtyřlístek Tisá nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Čtyřlístek Tisá je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-tisa/pension-ctyrlistek-tisa">Pension Čtyřlístek Tisá je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Čtyřlístek Tisá je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě