Penzion Mlýn Staré Mitrovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Mlýn

Staré Mitrovice 2, Staré Mitrovice
penziony a ubytování Staré Mitrovice
Foto Penzion Mlýn

Penzion Mlýn Staré Mitrovice se nachází v turisticky vyhledávané oblasti Českého Meránu a České Sibiře, která nabízí široké spektrum vyžití jak v letním tak i zimním období.

Penzion Mlýn byl vybudován citlivou přestavbou z původního mlýna s pilou, jež byl datován před začátkem 16. století. Nachází se v obci Mitrovice na hrázi Zámeckého rybníka. Tomuto mlýnu kdysi sousedila historická tvrz (cca 60 m proti hlavnímu vchodu po penzionu) s vodním příkopem. V těchto místech údajně skonal r. 1604 proslulý stavitel a architekt jihočeských rybníků a vodních děl – Jakub Krčín z Jelčan. Naproti této tvrzi, v místě dnešního poplužního dvoru, byl po dlouhou dobu pivovar, který byl v 19. století přebudován na ekonomičtější škrobárnu.

Pokoje v penzionu

Samotný penzion zatím nabízí 10 útulných a prostorných pokojů s vlatním sociálním zařízením, plazmovou televizí, satelitem a internetovým připojením. Celková kapacita je 21 osob –1 jednolůžkový, 7 dvoulůžkových (včetně bezbariérového pokoje) a 2 třílůžkové pokoje.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Mlýn stravování

Restaurace je v provozu každý den a kromě hotových poledních jídel nabízí dostatečnou nabídku hovězího, vepřového, drůbežího masa, na jídelníčku samozřejmě nechybí rybí speciality. Nadšený lovec si po domluvě může ulovit svou rybu v Zámeckém rybníku, která mu bude chutně připravena.

Popis okolí penzionu, Staré Mitrovice a Střední Čechy

Blízké okolí penzionu je vhodné pro různorodé turistické, sportovní i relaxační vyžítí. V zimním období je největším lákadlem lyžařský areál Monínec (6 km) se čtyřsedačkovou lanovkou a 1,2 km dlouhou sjezdovkou. Areál je v zimě v provozu denně, s možností i večerního lyžování. Dostatek sněhu zajišťuje velké množství sněžných děl. Kromě lyžování nabízí areál snowtubing a na hřebenech a po okolí jsou upravovány běžkařské stopy. V letním období jsou asi největším lákadlem cyklistické vyjížďky po malebném okolí (kolem penzionu vede cyklostezka Praha – Vídeň), turistické stezky, golfový areál u Monínce, případně projížďky na koních po okolí v nedalekém statku Vratkov.

Řekne se Staré Mitrovice, Střední Čechy, ale kde Penzion Mlýn hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Mlýn Staré Mitrovice 2 Staré Mitrovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

v případě zájmu možnost objednat polopenze za příplatek

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Mlýn Staré Mitrovice Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 3000 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 2500 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 3000 m od penzionu, tělocvična či sportovní hala 2000 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 3000 m od penzionu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 3000 m od penzionu, automat na šipky 2500 m od penzionu, nejbližší půjčovna lyží je 3000 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží 3000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Mlýn poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Mlýn nabízí: restaurace, bar, pizzerie 3000 m od penzionu, zahrádka, cukrárna 3000 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště 3000 m od penzionu, kino 2500 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni, masáže 3000 m od penzionu.


Ceník ubytování Penzion Mlýn

Ubytování Staré Mitrovice
od 550 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Mlýn

Penzion Mlýn recenze na ubytování v Starých Mitrovicích

Reference na ubytování Penzion Mlýn

Nabízí Penzion Mlýn kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Mlýn na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Mlýn můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Mlýn z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Mlýn

Adresa a kontakt na Penzion Mlýn
Staré Mitrovice 2
25791 Staré Mitrovice


ev.č.14599 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Mlýn a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Mlýn nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Mlýn je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-stare-mitrovice/penzion-mlyn">Penzion Mlýn je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Mlýn je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě