Apartmán U nás Smržovka

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmán U nás

Smetanova 955, Smržovka
penziony a ubytování Smržovka
Foto Apartmán U nás
Apartmán U nás si rezervujte online

Sytlový apartmán "U nás" se nachází v krásném prostředí Jizerských hor. Apartmán je vhoný jak pro romantické duše - starožitný nábytek a původní kachlová kamna zámeckého typu (plně funční), tak i pro rodiny s dětmi - nekuřácké prostředí. Wifi zdarma. Apartmán se nachází v klidné části obce a přitom k vleku či do centra je to jen 5 min. pěšky. V obci je plná občanská vybavenost (lékař, pošta, obchody, restaurace...)

Apartmán (80m2) se nachází v prvním patře vily. Kompletně vybavená samostatná kuchyň (17m2) : lednice, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, kávovar, mikrovlnná trouba, nádobí. Ložnice (22m2) : kachlová kamna zámeckého typu, 4 postele, 2 noční stolky, 2 skříně, toaletní stolek se zrcadlem a taburetem, 2 lampičky. Koupelna (12m2) : symetrická rohová vana pro 2 osoby, sprchový kout, závěsné WC, umyvadlo, zrcadlo s osvětlením. Obývací pokoj (22m2) : kachlová kamna zámeckého typu, skříň, 2 postele, TV + SAT, DVD-přehrávač, skříňka se zrcadlem, sedačka, gauč. Ubytování bez stravování, pro nekuřáky a bez domácích mazlíčků. Možnost posezení na velké a udržované zahradě, dětské pískoviště, houpačka, grilování, otevřené ohniště. Parkování přímo u vily. Free Wifi.

Pokoje v penzionu

Apartmán se nachází v prvním patře vily. Kompletně vybavená samostatná kuchyň (17m2) : lednice, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, kávovar, mikrovlnná trouba, nádobí. Ložnice (22m2) : kachlová kamna zámeckého typu, 4 postele, 2 noční stolky, 2 skříně, toaletní stolek se zrcadlem a taburetem, 2 lampičky. Koupelna (12m2) : symetrická rohová vana pro 2 osoby, sprchový kout, závěsné WC, umyvadlo, zrcadlo s osvětlením. Obývací pokoj (22m2) : kachlová kamna zámeckého typu, skříň, rozkládací pohovka - přistýlka, TV + SAT, DVD-přehrávač, skříňka se zrcadlem, sedačka. Ubytování bez stravování, pro nekuřáky a bez domácích mazlíčků. Možnost posezení na velké a udržované zahradě, dětské pískoviště, grilování, otevřené ohniště. Parkování přímo u vily. Free Wifi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Smržovka a Jizerské hory

Vila se nachází v klidné části obce. K lyžařskému vleku "Filip" cca 7min pěšky. Do centra města cca 5min pěšky. V okolí je spousta rozhleden a vyhlídek. Možnost pěší i cykloturistiky. V blízském okolí jsou další skiareály - Tanvaldský Špičák, Bedřichov, Desná, Kořenov a další. Koupání je možné v Jablonci nad Nisou (7km) nebo v Liberci (20km) - obojí v Aquaparcích s tobogány. Další možnosti: Liberec (ZOO s bílými tygry, botanická zahrada, IQ Park, Ještěd nebo historické centrum města).

Řekne se Smržovka, Jizerské hory, ale kde Apartmán U nás hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: apartmán U nás Smetanova 955 Smržovka. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vlakové i autobusové spojení - zastávka (bus i vlak) cca 5min od vily.


Ceník ubytování Apartmán U nás

Apartmán U nás zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Smržovka.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Apartmán U nás

Apartmán U nás recenze na ubytování ve Smržovce

Reference na ubytování Apartmán U nás

Nabízí Apartmán U nás kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmán U nás na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmán U nás můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmán U nás z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14816 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmán U nás a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmán U nás nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmán U nás je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-smrzovka/apartman-u-nas">Apartmán U nás je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmán U nás je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě