Penzion Hugo Sedlec-Prčice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Hugo

Uhřice 32, Sedlec-Prčice
penziony a ubytování Sedlec-Prčice
Foto Penzion Hugo
Penzion Hugo si rezervujte online

Penzion Hugo je stylový penzion rodinného charakteru s celoročním provozem, který je v malebné horské krajině lesů a rybníků v České Sibiři a Jistebnické vrchovině s vrcholem Javorova skála 723 m nad mořem kde je ski areál Monínec se sjezdovkou o délce 1200 m. Pro okolí se vžilo mezi turisty pojmenování Český merán

Penzion je v malebné vesničce Uhřice jen 500 m od města Sedlec-Prčice a 1 km od ski areálu Monínec a ski areálu Kvasejovice. Celá krajina je protkána cyklotrasama, turistickými cestami a naučnými steskami Srdečně Vás zveme k aktivnímu odpočinku či k houbaření, procházkám, vyjížkách na koních či koupání. Ubytování je v domácím stylu o 11 pokojích a apartmánech s tv, K užívání je 5 X koupelna, 4 X kuchyňka, společenská místnost s tv, terasa, parkování v aralu objektu případně v garáži. Pujčíme Vám kola či sportovní vybavení. je možné i kempování na přilehlémpozemku v blízkosti rybníků které jsou vzdálené 30 m. Kapacita objektu je 30 lůžek

Pokoje v penzionu

Ubytování je v 11 pokojích 1× jednolůžkový 3 X dvojlúžkové, 1X třílúžkový apartmám s kuchyňkou, koupelnou a terasou, 3 X čtyřlůžkové, 1× pětilůžkový apartmán s kuchyňkou a koupelnou, 1× dvojlůžkový apartmán s kuchyňkou a koupelnou a čtyřlůžkový apartmán s kuchyňkou, koupelnou a balkonem s výhledem do zahradys

. K užívání je 5 X koupelna s wc, 4 X kuchyňka, společenské místnosti pro 25 a 12 osob s tv, tersa, zahrada, bazén, výřivka venkovní, gril, otevřené ohniště, pokoje jsou částečně vybaveny lednicí a 

Tv. Letní zastřešené posezení s krbem a grilem pro 20 osob.

Zvláštní nabídka propojeného ubytování

Můžete využít propojení pokojů pod uzamčením.

Na zahradě vyhřívaný bazen 8×4 m, vířivka, ohniště a dětské hřiště.

1. Jedná se o propojení čtyřlůžkových pokojů č. 6 a 7 s koupelnou v hlavní budově

2. propojení pokojů č. 4 čtyřlůžkového a jednolůžkového č. 3 s koupelnou v hlavní budově

3. propojení schodištěm, apartmánů dvoulůžkového č. 9 s kuchyňkou a koupelnou v přízemí a 

apartmánu pětilůžkového č. 10 v podkroví s kuchyňkou a koupelnou, ve vedlejší budově

4. propojení apartmánu pětilůžkového č. 10 s dvoulůžkem č. 11 a čtyřlůžkovým č 12

Fota k náhledu v galerii

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Hugo stravování

snídaně po dohodě

Popis okolí penzionu, Sedlec-Prčice a Střední Čechy

Penzion se nachází v malebné krajině České Sibiře a Jistebnické vrchovině s vrcholem Javorova skála 723 m nad mořem celá krajina je protkána běžeckými značenými stopami, cyklotrasami a turistickými cestami. V zimním období jsou zde ski areáli Monínec a Kvasejovice a spoustu běžeckých značených stop. Informace na www stránkách Sedlec-Prčice

Řekne se Sedlec-Prčice, Střední Čechy, ale kde Penzion Hugo hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Hugo Uhřice 32 Sedlec-Prčice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Hosté kteří nemají možnost příjezdu autem, bezplatně přivezeme i odvezeme od stanice vlaku a autobusu

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Hugo Sedlec-Prčice Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, možnost vyprání prádla za poplatek 50 Kč, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 40 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 500 m od penzionu, zahrát bowling 12000 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 500 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 1000 m od penzionu, zapinkat stolní tenis, uklidnit se při minigolfu 4000 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je 500 m od penzionu, tenisovou halu máme 6000 m od penzionu, půjčovna sportovního vybavení je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 4000 m od penzionu, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Hugo poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Hugo nabízí: restaurace 500 m od penzionu, bar 500 m od penzionu, pizzerie 500 m od penzionu, vinárna 500 m od penzionu, kavárna 500 m od penzionu, zahrádka 500 m od penzionu, cukrárna 500 m od penzionu, pivnice 500 m od penzionu, snack bar 500 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 500 m od penzionu, kino 500 m od penzionu, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, solárium 12000 m od penzionu, vyhlídkové lety, masáže.


Ceník ubytování Penzion Hugo

Penzion Hugo zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Sedlec-Prčice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Hugo

Penzion Hugo recenze na ubytování v Sedlci-Prčicích

Reference na ubytování Penzion Hugo

Nabízí Penzion Hugo kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Hugo na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Hugo můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Hugo z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14600 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Hugo a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Hugo nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Hugo je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-sedlec-prcice/penzion-hugo">Penzion Hugo je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Hugo je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě