Hotýlek U Kance Lipová-lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Hotýlek U Kance

Lipová-lázně 425, Lipová-lázně
penziony a ubytování Lipová-lázně
Foto Hotýlek U Kance
Penzion se stylovou restaurací, který si Vás získá rodinnou atmosférou i profesionálním přístupem.
Přejete si strávit rodinnou dovolenou na horách? Toužíte po aktivním odpočinku s přáteli? Potřebujete si oddychnout během pracovní cesty? Chcete stmelit pracovní kolektiv Vaší firmy? Rádi si pochutnáte na dobrém jídle se sklenkou moravského vína?
Hotýlek u Kance je místo přesně pro Vás.
Přijeďte k nám do lázeňské obce Lipová – lázně, která se rozkládá v údolí mezi pohořím Hrubého Jeseníku a Rychlebskými horami. Užijte si pohodu v příjemném prostředí penzionu Hotýlek u Kance. Ubytujte se v pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha či vana, umyvadlo) , s televizí a wi – fi připojením na internet v celém objektu.
Celoroční provoz Příjemné prostředí a přátelská atmosféra Pohodlně vybavené pokoje Wi – Fi internet v celém objektu Vlastní parkoviště u hotelu zdarma Zajistíme cokoli podle Vašich přání (co bude v našich silách … :o)

Pokoje v penzionu

Cena snídaně je 70 Kč. Na každém pokoji možnost přistýlky. Děti do 3 let zdarma, děti do 12 let sleva 20% Slevy při pobytu nad 10 nocí a další dohodou. Možnost polopenze – plné penze (při plném obsazení penzionu). Stravovat se můžete samozřejmě v naší restauraci.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00 hod.

Hotýlek U Kance stravování

Přijďte potěšit své chuťové pohárky do stylově zařízené restaurace s příjemnou obsluhou.
Každý si vybere z naší široké nabídky výborných pokrmů, specialit ze zvěřiny, ryb i klasické české kuchyně.
Ani na zastánce bezmasé stravy jsme ve své nabídce nezapomněli a pro všechny máme na konec sladkou tečku v podobě domácích dezertů.
Kapacita restaurace je 70 míst a pro Vaše děti máme k dispozici 4 dětské židličky a koutek plný hraček.
V chladných zimních měsících, znaveni lyžováním, jistě uvítáte posezení s rodinou či přáteli u krbu s plápolajícím ohněm. V teplých měsících je v provozu také letní zahrádka.
Rádi Vám připravíme svatební hostinu, oslavu výročí, firemní večírek nebo jinou významnou příležitost pro uzavřenou společnost. S těmito akcemi Vám také velmi rádi poradíme.
Restaurace je pro Vás otevřena po celý den Stylová restaurace s ručně vyřezávanými židlemi Příjemné prostředí s přátelskou atmosférou Široká nabídka výborných pokrmů Posezení u krbu s plápolajícím ohněm Letní zahrádka s večerním osvětlením Soukromé a firemní oslavy a večírky Wi – Fi připojení na internet zdarma

Řekne se Lipová – lázně, ale kde Hotýlek U Kance hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotýlek U Kance Lipová – lázně 425 Lipová – lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Hotýlek U Kance Lipová-lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, internet, cateringové služby, úschovna jízdních kol.

Zaměření ubytování v penzionu

Hotýlek U Kance poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotýlek U Kance nabízí: restaurace, bar, kavárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření, lov, rybolov, masáže.


Ceník ubytování Hotýlek U Kance

Ubytování Lipová-lázně
od 420 Kč za lůžko
od 420 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Hotýlek U Kance

  •  

Hotýlek U Kance recenze na ubytování v Lipové-lázních

Reference na ubytování Hotýlek U Kance

Nabízí Hotýlek U Kance kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotýlek U Kance na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Hotýlek U Kance můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotýlek U Kance z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Hotýlek U Kance

Adresa a kontakt na Hotýlek U Kance
Lipová-lázně 425
79061 Lipová-lázně


ev.č.14645 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Hotýlek U Kance a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Hotýlek U Kance nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Hotýlek U Kance je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-lipova-lazne/hotylek-u-kance">Hotýlek U Kance je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Hotýlek U Kance je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Olomouckém kraji

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 518 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.