Penzion MOVA Kadaň

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion MOVA

Foto Penzion MOVA

Penzion s restaurací MOVA je v docházkové vzdálenosti od historického centra města Kadaně. Město Kadaň je pro svůj historický význam a řadu dochovaných památek...

Můžete si zahrát bowling na čtyřech profesionálních bowlingových drahách. Pro menší návštěvníky jsou dráhy vybaveny speciálními mantinely, kdy bowlingová koule nespadne do žlábku.

Penzion s restaurací MOVA je v docházkové vzdálenosti od historického centra města Kadaně. Město Kadaň je pro svůj historický význam a řadu dochovaných památek Městskou památkovou rezervací. První osídlení města se datuje do 12. století. Ve městě se dochovala řada významných kulturních památek. Nejvýznamnější je areál Františkánského kláštera, který pro svou historickou hodnotu byl prohlášen za národní kulturní památku. Mezi další významné kulturní památky patří zejména farní kostel Povýšení sv. Kříže, špitální kostel Stětí sv. Jana Křtitele, Alžbětinský klášter, kadaňský gotický hrad, dochované městské opevnění s barbakánem a městkou věží tzv. Svatou. Dominantou blízkého náměstí je gotická bílá věž radnice a morový sloup Nejsvětější trojice. Všechny tyto památky a mnoho dalších se nachází v docházkové vzdálenosti od penzionu MOVA. Zajímavé jsou i turistické cíle okolí města. Viz oficiální stránky Města Kadaně.

Pokoje v penzionu

Televize, internet, minibar, kuchyň, vlastní toaleta a koupelna, šatník, bezbariérový přístup. Při dlouhodobé rezervaci cena dohodou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Penzion MOVA stravování

Restaurace se nachází 5 minut od historického centra královského města Kadaně.
Celý její prostor se dělí na kuřáckou a nekuřáckou část, a zároveň je plně klimatizován.
Od pondělí do pátku v čase 10:30 - 14:00 si můžete vybrat z rozmanité nabídky hotových jídel. V této době je celá restaurace nekuřácká. Možnost posezení na venkovní terase.
Dále máte k dispozici připojení na bezdrátovou síť Wi-fi.

Můžete si zahrát bowling na čtyřech profesionálních bowlingových drahách. Pro menší návštěvníky jsou dráhy vybaveny speciálními mantinely, kdy bowlingová koule nespadne do žlábku.

Řekne se Kadaň, Krušné hory, ale kde Penzion MOVA hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion MOVA Sukova 1715 Kadaň. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion MOVA Kadaň Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, bezbariérový přístup, půjčovna dvd v penzionu, parkoviště u penzionu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 1200 m od penzionu, zacvičit ve fitness 1500 m od penzionu, zahrát bowling, tělocvična či sportovní hala 1200 m od penzionu, uklidnit se při minigolfu 1000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion MOVA poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion MOVA nabízí: restaurace, zahrádka, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: kino 1200 m od penzionu, rybolov.


Ceník ubytování Penzion MOVA

Penzion MOVA zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Kadaň.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion MOVA

Penzion MOVA recenze na ubytování v Kadani

Reference na ubytování Penzion MOVA

Nabízí Penzion MOVA kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion MOVA na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion MOVA můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion MOVA z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion MOVA

Adresa a kontakt na Penzion MOVA
Sukova 1715
43201 Kadaň


ev.č.14745 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion MOVA a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion MOVA nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion MOVA je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kadan/penzion-mova">Penzion MOVA je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion MOVA je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě