Krušnohorský penzion Javor Horní Blatná

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Krušnohorský penzion Javor

II. odboje 194, Horní Blatná
penziony a ubytování Horní Blatná
Foto Krušnohorský penzion Javor
Krušnohorský penzion Javor si rezervujte online

Jediný certifikovaný penzion v Horní Blatné (3 hvěrdičky superior) na hřebenu Krušných hor v nadmořské výšce 900 m.

Penzion je celý nekuřácký a je vybaven prostornými dvoulůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji s vlastním hygienickým zařízením, TV a internetem o celkové kapacitě 20 lůžek. Do přízemí penzionu je bezbariérový přístup. V přízemí je společenská místnost - jídelna, která slouží výhradně ubytovaným a jejíž kapacita je 32 míst. Ve společenské místnosti jsou krbová kamna, knihovna, veřejný počítač s internetem a množství společenských her. Je zde též umístěn nápojový automat, kde je hostům po celý den k dispozici káva, čokoláda, kapučíno, mokačíno i horká voda pro přípravu čaje. . Parkování vozidel v areálu penzionu mimo veřejné komunikace. Z parkoviště je přímo přístup do lyžárny / kolárny, kde je možné uzamknout své sportovní vybavení. K penzionu patří též zahrada a altánek s ohništěm (grilem) kde je možné posedět s přáteli, nebo nechat vyřádit děti.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje jsou standardně vybavené televizorem, internetem a vlastním hygienickým zařízením v následujících typech: 3 pokoje typu TWIN - to znamená, že jsou vybavenzy 2 samostatnými lůžkami o rozměru 90×200 cm; 3 pokoje typu Double - vybavené dvoulůžkem o velikosti 180×200 cm; 2 rodinné pokoje vybavené dvoulůžkem 180×200 cm a 2 samostatnými lůžky o rozměru 90×200 cm

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Krušnohorský penzion Javor stravování

Jídla domácí české a slovenské kuchyně jsou podávána v jídelně pouze pro ubytované.

Popis okolí penzionu, Horní Blatná a Krušné hory

Penzion leží na hřebeni Krušných hor v malém městečku na náhorní planině v nadmořské výšce 900 m. Jeho poloha je ideální pro zimní sporty - nejbližšší sjezdovka je v 2 km vzdáleném Perninku. Další v Potůčkách - 6 km, nový moderní skiareál Plešivec 6 km a dosažitelný je i Neklid - Boží dar 15 km a Klínovec 18 km. Těsně kolem Blatné vede lyžařská Krušnohorská magistrála - vedoucí větší částí Krušných hor. Tím, že Horní Blatná leží na hřebenu Krušných hor je zajištěno, že běžkařské trasy nemají takové převýšení, aby je nezvládli i slabší lyžaři, nebo děti. Mimo zimu je zde báječné prostředí pro turistiku, cykloturistiku nebo jenom procházky do přírody. Už jenom pobyt v této nadmořské je vysoce účinný proti stresu a syndromu vyhoření o vlivu čistého vzduchu nemluvě. Horní Blatnou prochází 250 km dlouhá cyklistická Krušnohorská magistrála, která poskytuje možnost vyžití cyklistům všech kategorií. Další možností trávení času je návštěna lázní nedalekých Karlových Varů nebo Jáchymova. Nebo jiných historických kulturních či technických pozoruhodností a památek. (např. hrad Loket...)

Řekne se Horní Blatná, Krušné hory, ale kde Krušnohorský penzion Javor hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Krušnohorský penzion Javor II. odboje 194 Horní Blatná. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Do Horní Blatné se dostanete: vlakem trať 141 K. Vary dolní nádraží - Potůčky- JohannGeorgenStadt autobusem linka 421103 K. Vary- Ostrov - Potůčky autem do Ostrova nad Ohří a dál po silnici č. 221 směr Potůčky přes Hroznětín, Merklín, Pstruží a Pernink až do Horní Blatné Pro vlastníky navigace souřadnice GPS: viz mapa

Stručný seznam služeb při ubytování

Krušnohorský penzion Javor Horní Blatná Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 32 osob, možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku - 1000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 3000 m od penzionu, procvičit horolezectví 3000 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Krušnohorský penzion Javor poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Krušnohorský penzion Javor nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření, masáže.


Ceník ubytování Krušnohorský penzion Javor

Krušnohorský penzion Javor zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Horní Blatná.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Krušnohorský penzion Javor

Krušnohorský penzion Javor recenze na ubytování v Horní Blatné

Reference na ubytování Krušnohorský penzion Javor

Nabízí Krušnohorský penzion Javor kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Krušnohorský penzion Javor na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Krušnohorský penzion Javor můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Krušnohorský penzion Javor z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11124 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Krušnohorský penzion Javor a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Krušnohorský penzion Javor nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Krušnohorský penzion Javor je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-horni-blatna/krusnohorsky-penzion-javor">Krušnohorský penzion Javor je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Krušnohorský penzion Javor je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě