Penzion Zlatý vůl Znojmo

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Zlatý vůl

Foto Penzion Zlatý vůl

Rodinný penzion Zlatý vůl kategorie **superior. Moderní, nově zrekonstruovaný dům v centru Znojma nabízí kapacitu až 26 ubytovaných osob. V penzionu jsou čtyři apartmány s kapacitou čtyři až osm hostů. Všechny pokoje jsou nově a stylově zařízené s příjemně vybaveným zázemím, koupelnou, vlastní pračkou a kuchyňským koutem.

Dům, ve kterém se penzion nachází je historickou kulturní památkou v centru Znojma, která prošla nákladnou rekonstrukcí spolufinancovanou z fondů EU a od roku 2011 slouží jeho prostory převážně rodinám s dětmi. Penzion poskytuje pohodlné a luxusní ubytování návštěvníkům Znojma i jejich domácím mazlíčkům. U nás najdete komfortní ubytování, příjemnou kavárnu, pivní lázně i stylovou pivnici.

Pokoje v penzionu

Všechny apartmány jsou vybaveny koupelnami s vanou či sprchovým koutem a kuchyňským koutem s jídelním stolem. Na všech pokojích je možné využívat internet. Přistýlky je možné využít pro děti i pro dospělé osoby. Pro nejmenší děti je k dispozici dětská postýlka.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Zlatý vůl stravování

V ceně ubytování je započítána snídaně.

Řekne se Znojmo, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion Zlatý vůl hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Zlatý vůl Vlkova 3 Znojmo. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Zlatý vůl

Penzion Zlatý vůl zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Znojmo.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Zlatý vůl

Penzion Zlatý vůl recenze na ubytování ve Znojmě

Reference na ubytování Penzion Zlatý vůl

Nabízí Penzion Zlatý vůl kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Zlatý vůl na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Zlatý vůl můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Zlatý vůl z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Zlatý vůl

Adresa a kontakt na Penzion Zlatý vůl
Vlkova 3
66902 Znojmo


ev.č.15092 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Zlatý vůl a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Zlatý vůl nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Zlatý vůl je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-znojmo/penzion-zlaty-vul">Penzion Zlatý vůl je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Zlatý vůl je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 146 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.