Penzion Na Návrší Znojmo

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Na Návrší

Na Návrší 9, Znojmo
penziony a ubytování Znojmo
Foto Penzion Na Návrší

Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8 lůžek. Součástí je vybavená kuchyňka, koupelna, WC, úschovna kol, parkování auta a internetové připojení WI-FI. Toto ubytování je vhodné pro firemní turistiku, dovolenou s rodinou nebo výlet

Znojmo a jeho okolí patří mezi vyhledávaná místa jižní Moravy. Tvoří významnou křižovatku mezi Dolním Rakouskem, českou kotlinou, jižní Moravou a jihem Čech. Město je vystavěno na mohutné skále nad řekou Dyji s řadou významných historických památek. Tato oblast dostala do vínku možnost pěstovat okurky, meruňky a zdánlivě obyčejný keř vinné révy, který má schopnost měnit se v povznášející nápoj zvaný víno...

Pokoje v penzionu

Součástí je vybavená kuchyňka, koupelna, WC, úschovna kol, parkování auta a internetové připojení WI-FI. Toto ubytování je vhodné pro firemní turistiku, dovolenou s rodinou nebo výlet.

Apartmán se skládá se dvou pokojů se společným sociálním zázemím.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Znojmo, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion Na Návrší hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Na Návrší Na Návrší 2400/9 Znojmo. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Ubytování poskytuje tyto možnosti

prohlídku historického města poznávací výlet vlakem do Vídně pěší turistiku v Národním parku Podyjí využití cykloturistiky v celém regionu návštěvu města v době vinobraní a hudebních slavností putování po sklepích a vinicích dovolenou s rodinou nebo výlet s přáteli Nabízené služby

doprava osobním autem z nádraží na ubytování prohlídka města s průvodcem zapůjčení jízdního kola a tenisové rakety posezení a vlastní grilování na zahradním dvorku


Ceník ubytování Penzion Na Návrší

Penzion Na Návrší zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Znojmo.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Na Návrší

Penzion Na Návrší recenze na ubytování ve Znojmě

Reference na ubytování Penzion Na Návrší

Nabízí Penzion Na Návrší kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Na Návrší na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Na Návrší můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Na Návrší z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Na Návrší

Adresa a kontakt na Penzion Na Návrší
Na Návrší 9
66902 Znojmo


ev.č.15210 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Na Návrší a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Na Návrší nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Na Návrší je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-znojmo/penzion-na-navrsi">Penzion Na Návrší je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Na Návrší je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 78 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.