Penzion Austis Znojmo

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Austis

Václavské náměstí 14/5, Znojmo
penziony a ubytování Znojmo

Penzion Austis se nachází v historickém centru města Znojma, které bylo v roce1950 prohlášeno městskou památkovou rezervací. Dům je významnou kulturní památkou, jeho historie spadá až do 13. století, kdy zde stávalo dřevěné stavení.

Letní terasu lze využít pro posezení a odpočinek. Nově zrekonstruovaná vinárna slouží k večírkům a oslavám (kapacita 40 osob). Penzion má vlastní parkoviště. Zajišťujeme úschovu kol. Ubytujeme Vás i s Vaším čtyřnohým mazlíčkem.

Pokoje v penzionu

Ubytovací kapacita penzionu je 21 pevných lůžek a 5 přistýlek. Penzion nabízí ubytování v převážně dvoulůžkových, standardně zařízených pokojích (sprchový kout, WC). U některých pokojů je možnost jedné a více přistýlek.

Všechny pokoje poskytují WIFI připojení. V prostorách penzionu je kavárna Play vybavená Xboxem. Prostory lze využít i k obchodním jednáním s kapacitou do 20 osob.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Znojmo, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion Austis hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Austis Václavské náměstí 5 Znojmo. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Austis

Penzion Austis recenze na ubytování ve Znojmě

Reference na ubytování Penzion Austis

Nabízí Penzion Austis kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Austis na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Austis můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Austis z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13604 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Austis a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Austis nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Austis je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-znojmo/penzion-austis">Penzion Austis je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Austis je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě