Penzion Alma Popice Znojmo

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Alma Popice

Foto Penzion Alma Popice
Penzion Alma Popice si rezervujte online

Rodinný penzion a farma (chov oveček) v krásné lokalitě Národního parku Podyjí, v obci uprostřed vinic a vinných sklepů v těsné blízkosti královského města Znojma. Parkování v uzavřeném areálu, cyklostezka 100m od penzionu.

Poloha penzionu - okraj obce, 2km od okraje Znojma. Kapacita celkem 4 pokoje, 8 lůžek, 2 přistýlky. Cyklisté vítáni, cyklostezky v těsné blízkosti penzionu.

Pokoje v penzionu

Budova č. 1: Dva dvoulůžkové pokoje tvoří rodinný apartmán se společnou koupelnou a WC, jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový pokoj mají vlastní koupelnu a WC. Na pokoji lednička, v objektu WiFi internet.

Budova č. 2: Tři dvoulůžkové pokoje (jeden s možností přistýlky) a jeden třílžkový pokoj, všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC.

V každé budově k dispozici kuchyňka, v budově 2 velká společenská místnost s terasou, sauna a fitness.

Každá budova má své vlastní parkoviště, k dispozici je úschovna kol.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Znojmo a Lednicko-Valticko a Podyjí

Národní park Podyjí je ukázkou výjimečně zachovalého říčního údolí v bohatě zalesněné krajině jihozápadní Moravy. Na rakouské straně na něj navazuje Nationalpark Thayatal, se kterým vytváří přeshraniční bilaterální chráněné území. Národní park Podyjí se vyznačuje mimořádnými scenériemi, tvořenými pestrou mozaikou skalních amfiteátrů a srázných stěn, meandry, rozsáhlými suťovými poli a těžko prostupnými stržemi, ale i nivními loukami podél Dyje a prosluněnými lesostepmi s pestrými koberci teplomilných rostlin. Pro území je charakteristická mimořádná rozmanitost vyskytujících se živočišných a rostlinných druhů a jejich vysoká koncentrace na relativně malé ploše. Významná druhová pestrost rostlin a živočichů je podmíněná polohou chráněného území na rozhraní dvou biogeografických soustav.

Řekne se Znojmo, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion Alma Popice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Alma, Znojmo-Popice Popice 93 Znojmo. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Alma Popice Znojmo Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Alma Popice poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Alma Popice nabízí: restaurace 200 m od penzionu, sklípek 100 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Penzion Alma Popice

Penzion Alma Popice recenze na ubytování ve Znojmě

Reference na ubytování Penzion Alma Popice

Nabízí Penzion Alma Popice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Alma Popice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Alma Popice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Alma Popice z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13617 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Alma Popice a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Alma Popice nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Alma Popice je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-znojmo/penzion-alma-popice">Penzion Alma Popice je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Alma Popice je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Nika
  Penzion Nika Penzion Nika se nachází v klidné vilové části Prahy, jen 2 minuty od stanice metra Budějovická a 10…
  penziony Praha-Krč, ubytování od 1100 Kč
 • Penzion Manský dvůr
  Penzion Manský dvůr Pension Manský Dvůr nabízí ubytování a příjemné trávení volného času na samotě, v klidném přírodním prostředí mezi loukami,…
  penziony Dolní Žandov, ubytování od 480 Kč
 • Chata na Špici
  Chata na Špici Benecko je nejvýše položená obec v západních Krkonoších. Je krásným a hojně navštěvovaným rekreačním střediskem, umístěným ve velmi…
  penziony Benecko, ubytování od 1300 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě