Penzion v Koutě Zlechov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion v Koutě

Foto Penzion v Koutě

Penzion v Koutě nabízí 4 moderně zařízené pokoje s celkem 12 lůžky. Jeden čtyřlůžkový a tři dvoulůžkové pokoje, možnost dvou přistýlek. Vnitřní prostory restaurace jsou plně klimatizované. Na zahrádce najdete i dětský koutek a stojan na kola. V blízkosti objektu je parkoviště!

Naše restaurace se nachází v obci Zlechov, která leží v podhůří Chřibů na hlavní křížovatce Uherské Hradiště – Velehrad – Buchlovice. Vznikla rekonstrukcí rodinného domu v roce 2002.
Nabízí posezení pro 45 osob a v letních měsících dalších 40 míst na zahrádce.

Pokoje v penzionu

V každém apartmánu je zdarma k dispozici WiFi přístup k internetu, stejně jako v celém objektu Kavárny. Všechny pokoje mají koupelnu, WC, TV, rychlovarnou konvic (pokoj č. 3 a 4 mají toto společné).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion v Koutě stravování

Naše restaurace se nachází v obci Zlechov, která leží v podhůří Chřibů na hlavní křížovatce Uherské Hradiště – Velehrad – Buchlovice. Vznikla rekonstrukcí rodinného domu v roce 2002.
Nabízí posezení pro 45 osob a v letních měsících dalších 40 míst na zahrádce. Restaurace nabízí příjemné posezení a domácí atmosféru s kachlovými kamny.

Popis okolí penzionu, Zlechov a Beskydy - Valašsko

Hrad Buchlov je královský hrad stojící na jednom z nejvyšších kopců Chřibů (520 m n. m.) nad městečkem Buchlovicemi a zdaleka viditelný v širokém údolí Hrad je ve vlastnictví státu a je spravován Národním památkovým ústavem.

Řekne se Zlechov, Beskydy - Valašsko, ale kde Penzion v Koutě hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion v Koutě Zlechov 46 Zlechov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion v Koutě

Penzion v Koutě zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Zlechov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion v Koutě

Penzion v Koutě recenze na ubytování Zlechov

Reference na ubytování Penzion v Koutě

Nabízí Penzion v Koutě kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion v Koutě na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion v Koutě můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion v Koutě z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion v Koutě

Adresa a kontakt na Penzion v Koutě
Zlechov 46
68710 Zlechov


ev.č.15093 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion v Koutě a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion v Koutě nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion v Koutě je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zlechov/penzion-v-koute">Penzion v Koutě je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion v Koutě je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 269 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.