Penzion v Koutě Zlechov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion v Koutě

Foto Penzion v Koutě
Penzion v Koutě si rezervujte online

Penzion v Koutě nabízí 4 moderně zařízené pokoje s celkem 12 lůžky. Jeden čtyřlůžkový a tři dvoulůžkové pokoje, možnost dvou přistýlek. Vnitřní prostory restaurace jsou plně klimatizované. Na zahrádce najdete i dětský koutek a stojan na kola. V blízkosti objektu je parkoviště!

Naše restaurace se nachází v obci Zlechov, která leží v podhůří Chřibů na hlavní křížovatce Uherské Hradiště – Velehrad – Buchlovice. Vznikla rekonstrukcí rodinného domu v roce 2002.
Nabízí posezení pro 45 osob a v letních měsících dalších 40 míst na zahrádce.

Pokoje v penzionu

V každém apartmánu je zdarma k dispozici WiFi přístup k internetu, stejně jako v celém objektu Kavárny. Všechny pokoje mají koupelnu, WC, TV, rychlovarnou konvic (pokoj č. 3 a 4 mají toto společné).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion v Koutě stravování

Naše restaurace se nachází v obci Zlechov, která leží v podhůří Chřibů na hlavní křížovatce Uherské Hradiště – Velehrad – Buchlovice. Vznikla rekonstrukcí rodinného domu v roce 2002.
Nabízí posezení pro 45 osob a v letních měsících dalších 40 míst na zahrádce. Restaurace nabízí příjemné posezení a domácí atmosféru s kachlovými kamny.

Popis okolí penzionu, Zlechov a Beskydy - Valašsko

Hrad Buchlov je královský hrad stojící na jednom z nejvyšších kopců Chřibů (520 m n. m.) nad městečkem Buchlovicemi a zdaleka viditelný v širokém údolí Hrad je ve vlastnictví státu a je spravován Národním památkovým ústavem.

Řekne se Zlechov, Beskydy - Valašsko, ale kde Penzion v Koutě hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion v Koutě Zlechov 46 Zlechov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion v Koutě

Penzion v Koutě recenze na ubytování Zlechov

Reference na ubytování Penzion v Koutě

Nabízí Penzion v Koutě kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion v Koutě na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion v Koutě můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion v Koutě z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15093 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion v Koutě a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion v Koutě nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion v Koutě je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zlechov/penzion-v-koute">Penzion v Koutě je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion v Koutě je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Bájo
  Rodinný penzion Bájo v klidném prostředí s možností parkování zdarma v uzavřené zahradě zdarma. Možnost grilování a posezení v zahradě…
  penziony Cheb, ubytování od 430 Kč
 • Vila Evička
  Penzion Vila Evička je situován v okrajové části města Sobotka, ale pouhých 200 metru od historického centra…
  penziony Sobotka, ubytování od 990 Kč
 • Pension Rudolfův dvůr
  Pension Rudolfův dvůr Rudolfův dvůr se nachází pod Černou horou při výjezdu ze Svobody nad Úpou do Janských Lázní. Dům je situován…
  penziony Svoboda nad Úpou, ubytování od 820 Kč v lokalitě Krkonoše
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 594 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.