Penzion Jezerná Zduchovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Jezerná

Zduchovice 65, Zduchovice
penziony a ubytování Zduchovice
Foto Penzion Jezerná
Penzion Jezerná si rezervujte online

Penzion Jezerná je situován v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy jižním směrem, v obci Zduchovice u Kamýku nad Vltavou v okrese Příbram. Resort Zduchovice zahrnuje jezdecké centrum, zámek Zduchovice, 400 hektarů pozemků s vlastním rybníkem a lesem. Penzion je součástí Resortu Zduchovice, který je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámek Zduchovice, zřícenina královského hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple.

Penzion nabízí 19 komfortně a moderně zařízených pokojů, z toho třináct dvoulůžkových s možností přistýlky, pět čtyřlůžkových a jeden apartmán.

Hosté penzionu mohou využít služeb beach-volejbalového hřiště, letní restaurace a jezdeckého centra.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, připojení na Wi-Fi. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny velice kvalitními matracemi, rozkládacím sofa, odkládacím stolkem a jsou situovány jižním směrem s výhledem na malebné panorama vrchu Jezerná a jezdecký areál.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Jezerná stravování

Součástí penzionu je restaurace pro 100 osob s letní terasou a konferenčním prostorem pro 50 osob. Tadiční česká kuchyně využívající čerstvých a sezónních surovin, převážně od lokálních dodavatelů nebo z vlastní produkce, pivo vlastní výroby (Novoměstský ležák), vinotéka moravských, českých i zahraničních vín,

Řekne se Zduchovice, Střední Čechy, ale kde Penzion Jezerná hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Jezerná Zduchovice 65 Zduchovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Jezerná

Penzion Jezerná recenze na ubytování v Zduchovicích

Reference na ubytování Penzion Jezerná

Nabízí Penzion Jezerná kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Jezerná na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Jezerná můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Jezerná z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15059 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Jezerná a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Jezerná nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Jezerná je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zduchovice/penzion-jezerna">Penzion Jezerná je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Jezerná je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě