Penzion Jílovanka Zdobnice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Jílovanka

Foto Penzion Jílovanka
Penzion Jílovanka si rezervujte online

Penzion Jilovanka se nachází v rekreační obci Zdobnice, která je situována do chráněné krajinné oblasti Orlické Hory. Penzion nabízí rodinné prostředí, osobní přístup v péči o hosta a umístění v krásné přírodní lokalitě Orlických hor.

Jilovanka je nově zrekonstruovaný penzion v samotném srdci Orlických hor. Hlavní důraz je zde kladen na rodinné prostředí, proto je penzion velmi vhodný zejména pro rodiny s dětmi, ale i pro různé společenské a firemní akce. V letních měsících je možnost grilování na zahrádce vedle penzionu. Zejména rodiny s dětmi ocení veškeré vnitřní nekuřácké prostory a dětský koutek. WIFI je k dispozici v celém objektu zdarma.
Stravování je řešeno formou polopenze nebo minutkové kuchyně.
Parkování je k dispozici u penzionu zdarma.

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí ubytování v 10 pokojích s celkovou kapacitou 30 lůžek. K dispozici jsou dvojlůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkových pokoje. Možnost ubytování je také ve dvou apartmánech pro 3+2 a 5+2 osoby. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením. Pobyt s domácími zvířaty není povolen. WIFI je zdarma na všech pokojích.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Jílovanka stravování

Penzion Jílovanka nabízí stravování formou polopenze nebo minutkové kuchyně, která je zaměřena na českou a lokální kuchyni. Snídaně, které jsou v ceně ubytování, jsou ve formě švédských stolů. Večeře se skládají z polévky a hlavního chodu. Kuchyně umožňuje po dohodě přípravu jídel dle případné diety hostů, stejně jako přípravu extra stravy pro nejmenší hosty. V restauraci se čepuje místní nepasterizované a nefiltrované pivo z regionálního pivovaru v Rychnově nad Kněžnou.

Popis okolí penzionu, Zdobnice a Orlické hory

Penzion Jílovanka se nachází v samotném srdci Orlických hor. Právě svému umístěni je vhodně přizpůsoben koncept celého penzionu. Na své si tak přijdou zejména hosté, kteří mají rádi krásnou přírodu v horském tichu, pobyt v rodinné atmosféře obklopené dřevem a vůní domácí kuchyně. Okolí penzionu je vhodé pro pěší a cyklistické výlety za zábavou, adrenalinové sporty, nebo vodní dovádění.

Řekne se Zdobnice, Orlické hory, ale kde Penzion Jílovanka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Jílovanka Penzion Jílovanka Zdobnice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je snadno dostupný automobilem.

Doplňující informace

Pobyt v penzionu Jílovanka je vhodný i pro alergiky (zákaz vstupu a pobytu všem domácím zvířecím mazlíčkům, čerstvý horský vzduch).


Fotogalerie ubytování Penzion Jílovanka

Penzion Jílovanka recenze na ubytování v Zdobnicích

Reference na ubytování Penzion Jílovanka

Nabízí Penzion Jílovanka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Jílovanka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Jílovanka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Jílovanka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12712 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Jílovanka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Jílovanka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Jílovanka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zdobnice/penzion-jilovanka">Penzion Jílovanka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Jílovanka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě