Horská chata Slunečná Zdobnice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Horská chata Slunečná

Zdobnice 19, Zdobnice
penziony a ubytování Zdobnice
Foto Horská chata Slunečná

Zdobnice, chata se nachází přímo u silnice spojující Zdobnici a Říčky v Orlických horách.

Ubytování je možné ve dvou až šesti lůžkových pokojích. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové, 4 třílůžkové, dva čtyřlůžkové a po jednom pěti a šesti lůžkovém pokoji. Sociální zařízení je společné na chodbě. K poklidnému stravování je připravena nekuřácká jídelna, která má kapacitu 32 míst. Její součástí je také bar, sloužící k večernímu posezení s dobrým pitím, jídlem a zábavou. V přízemí je společenská místnost s krbem, která slouží zároveň jako kuřácký salónek. Pro děti i dospělé je zde stolní tenis, šipky a různé stolní společenské hry. Pro ubytované hosty je k dispozici lyžárna a kolárna.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Zdobnice a Orlické hory

V zimní sezóně zde najdete výborné podmínky pro sjezdové a běžecké lyžování. V blízkosti chaty se nacházejí dva vleky, které nabízí i večerní lyžování. Sjezdové tratě jsou vhodné jak pro začínající, tak pro pokročilé lyžaře. Poloha ve středu Orlických hor a nadmořská výška 680 m. n. m. je výhodná i pro milovníky běžek. Po 4 km nenáročného stoupání se dostanete na hlavní lyžařskou magistrálu Orlických hor Jiráskovu cestu. V letní sezóně pak oceníte chatu jako ideální výchozí bod pro turistiku a horská kola. Poloha chaty vybízí k výletům do oblasti CHKO Orlické hory. Chata je také navštěvována milovníky houbaření a rybaření.

Řekne se Zdobnice, Orlické hory, ale kde Horská chata Slunečná hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chata Slunečná Zdobnice 19 Zdobnice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Pes je za poplatek povolen. U chaty je celoročně dostupné parkoviště a je zdarma. Dětská postýlka je zdarma k dispozici. Penzion je vhodný pro rodinné ubytování, školy v přírodě, lyžařské kurzy, firemní večírky nebo školení. Vhodné pro turistiku Dětská postýlka 6 - šestilůžkový pokoj 5 - pětilůžkový pokoj 4 - čtyřlůžkový pokoj 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj

Stručný seznam služeb při ubytování

Horská chata Slunečná Zdobnice Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme v penzionu, parkoviště u penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek).

Gastronomie

V oblasti gastronomie Horská chata Slunečná nabízí: restaurace, bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: rybolov.


Ceník ubytování Horská chata Slunečná

Ubytování Zdobnice
od 560 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Horská chata Slunečná

Horská chata Slunečná recenze na ubytování v Zdobnicích

Reference na ubytování Horská chata Slunečná

Nabízí Horská chata Slunečná kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horská chata Slunečná na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Horská chata Slunečná můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horská chata Slunečná z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Horská chata Slunečná

Adresa a kontakt na Horská chata Slunečná
Zdobnice 19
51601 Zdobnice


ev.č.14603 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Horská chata Slunečná a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Horská chata Slunečná nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Horská chata Slunečná je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zdobnice/horska-chata-slunecna">Horská chata Slunečná je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Horská chata Slunečná je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě