Penzion u Černého kohoutka Zdíkov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion u Černého kohoutka

Nový Dvůr 88, Zdíkov
penziony a ubytování Zdíkov
Foto Penzion u Černého kohoutka

Horský rodinný penzion v centru Šumavy v těsné blízkosti sportovně relaxačního centra Zadov. Příjemné, komfortní a stylové prostředí penzionu vám bude dokonale vyhovovat. Penzion-finská sauna, whirpool, venkovní bazén, střežené parkoviště, úschovna lyží a kol, internet, dětské hřiště.

Penzion U Černého kohoutka je váš správný výběr pro letní a zimní dovolenou s krásným výhledem na zelené louky a lesy na Šumavě.

Dovolená v přírodním šumavském ráji a ubytování v horském rodinném penzionu U Černého kohoutka vás nadchne a uspokojí po všech stránkách. Penzion je umístěn v Chráněné krajinné oblasti na Šumavě, na hranicích s Národním parkem Šumava a to v jeho centrální části. Šumava je s nesčetným množstvím přírodních krás ideální destinací pro milovníky přírody, sportovní nadšence a rodiny s dětmi.

V penzionu U Černého kohoutka si můžete vychutnat vřelou atmosféru a osobní služby. Naším cílem je poskytnout vám komfort a pohodlí tak, aby jste si užili relaxační, pohodový a poznávací dovolenou na Šumavě.

Příjemné, komfortní a stylové prostředí penzionu Vám bude dokonale vyhovovat. Apartmá i pokoje mají veškeré vybavení, díky kterému se u nás budete cítit báječně. Součástí penzionu je finská sauna, venkovní vířivá vana, venkovní bazén, vyhlídková terasa s panoramatickým výhledem do šumavského údolí k Javorníku a mnoho dalších služeb. Všechny prostory penzionu jsou nekuřácké. Penzion má vlastní pokrytí signálem Wi-Fi pro připojení k internetu. Parkování aut je přímo u penzionu na soukromém parkovišti.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Zdíkov a Šumava a Český les

Plánujete-li pěší dovolenou na Šumavě, je Penzion U Černého kohoutka přesně to pravé pro vás. Četné turistické stezky v Národním parku se rozprostírající s minimálním dojezdem kolem penzionu. Ať už v létě Šumava nebo dovolená na lyžích na Šumavě - Penzion U Černého kohoutka Vás zve na nezapomenutelnou dovolenou. Zima na Šumavě Vás zve na zimní turistiku, lyžování a na běžky na Šumavě. Těšte se na aktivní dovolenou na Šumavě. Již od hranice Šumavy jste součástí přírody a můžete se rozmazlovat pohledem do krajiny. Příkré i měkké kopce Šumavy, lesy a stráně, louky i obdělané pole. Potoky, jezera, setkání se zvířaty na pastvinách i v lesích. To všechno můžete prožít a zažít při toulkách Šumavou. Všechny možnosti vám nabídneme k prozkoumání. Doporučíme vám nejzajímavější trasy a pro ty, kteří Šumavu dobře znají máme vždy nějakou tajnou a neobjevenou část.

Řekne se Zdíkov, Šumava a Český les, ale kde Penzion u Černého kohoutka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Černého kohoutka Nový Dvůr 88 Zdíkov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion u Černého kohoutka

Ubytování Zdíkov
od 590 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion u Černého kohoutka

Penzion u Černého kohoutka recenze na ubytování v Zdíkově

Reference na ubytování Penzion u Černého kohoutka

Nabízí Penzion u Černého kohoutka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion u Černého kohoutka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion u Černého kohoutka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion u Černého kohoutka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion u Černého kohoutka

Adresa a kontakt na Penzion u Černého kohoutka
Nový Dvůr 88
38473 Zdíkov


ev.č.11753 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion u Černého kohoutka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion u Černého kohoutka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion u Černého kohoutka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zdikov/penzion-u-cerneho-kohoutka">Penzion u Černého kohoutka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion u Černého kohoutka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion U Halmů
  Penzion U Halmů Penzion U Halmů nabízí ubytování ve 2× dvoulůžkových, 3× třílůžkových pokojích a 1× apartmánu. Penzion U Halmů nabízí: 1×…
  penziony Hustopeče, ubytování od 850 Kč
 • Pension Alfa Tábor
  Pension Alfa Tábor Pension Alfa se nachází ve starobylém domě z 16. století mezi Žižkovým náměstím a hradem Kotnov, v historickém jádru…
  penziony Tábor, ubytování od 890 Kč
 • Pension Svět
  Pension Svět Resort Svět se nachází v klidném prostředí s rybníky v bývalém cukrovaru jen 9km od Prahy. Součástí resortu je…
  penziony Úžice, ubytování od 1100 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě