Penzion Ráj Skokovy Žďár

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Ráj Skokovy

Foto Penzion Ráj Skokovy
Penzion Ráj Skokovy si rezervujte online

Penzion Ráj se nachází  v malebné vesničce Skokovy v krásném prostředí  Českého Ráje. Skokovy leží na půli cesty mezi Turnovem a Mnichovým Hradištěm.

Poloha penzionu je ideální pro relaxaci, turistiku, cykloturistiku a sportovní vyžití. Celý Penzion je spolu s restaurací  po rekonstrukci a odpovídá moderním standartům.

Nabízíme ubytování v dvoulůžkových pokojí s možností přistýlek nebo v rodinném pokoji s kapacitou až 8 lůžek. Celková kapacita penzionu je 38 lůžek.

K dispozici je pro naše hosty uzamykatelná kolárna a možnost posezení u ohniště v zahradě penzionu.

V blízkosti penzionu se nachází tenisové kurty, které jsou po dohodě k využití i pro naše hosty.

Dále nabízíme možnost projížděk na koni.

Pokoje v penzionu

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 – 2 přistýlek. Rodinný pokoj s možností až 8 lůžek. Na každém pokoji vlastní sociální zařízení (WC a sprchový kout a umyvadlo) a TV.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10 hod.

Řekne se Žďár, Český ráj, ale kde Penzion Ráj Skokovy hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Ráj Skokovy Skokovy 13 Žďár. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.


Fotogalerie ubytování Penzion Ráj Skokovy

Penzion Ráj Skokovy recenze na ubytování ve Žďáru

Reference na ubytování Penzion Ráj Skokovy

Nabízí Penzion Ráj Skokovy kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Ráj Skokovy na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Ráj Skokovy můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Ráj Skokovy z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14956 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Ráj Skokovy a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Ráj Skokovy nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Ráj Skokovy je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-zdar/penzion-raj-skokovy">Penzion Ráj Skokovy je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Ráj Skokovy je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Horal Osek
  Penzion Horal Osek Penzion Horal se nachází ve městě Osek v Ústeckém kraji. Poskytuje ubytování pro 11-14 osob ve 2 dvoulůžkových…
  penziony Osek, ubytování od 907 Kč
 • Pension Julie
  Pension Julie Pension Julie nabízí kvalitní levné ubytování v Praze s vlastní koupelnou a parkováním, rychlé spojení do historického centra Prahy…
  penziony Praha-Jinonice, ubytování od 900 Kč
 • Penzion Pohoda Svatava
  Penzion Pohoda Svatava Rodinný penzion s velkou zahradou, přímo u lesa, 4 km od centra Sokolova. Parkoviště přímo u domu, WI-FI zdarma.…
  penziony Svatava, ubytování od 700 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 455 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.