Penzion Chalupa U městské brány Vyškov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Chalupa U městské brány

Masarykovo náměstí 69/21, Vyškov
penziony a ubytování Vyškov
Foto Penzion Chalupa U městské brány
Penzion Chalupa U městské brány si rezervujte online

Rodinný Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány v centru Vyškova na Masarykově náměstí.

Rodinný Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány se nachází v historickém centru Vyškova a svým hostům nabízí pokoje s TV a Wi-Fi zdarma. Ve zdejší restauraci můžete ochutnat jídla české kuchyně. Zámek Vyškov se nachází 5 minut chůze odtud. Všechny osobitě zařízené pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem. K vybavení všech pokojů patří lednice a každý den si můžete v penzionu vychutnat snídani. V penzionu Chalupa u Městské brány můžete využít také úschovnu jízdních kol a bezplatné soukromé parkoviště. Hosté mohou využit zdarma wifi připojení. Vyškovská ZOO s Dino Parkem je odtud vzdálena 700 metrů. Penzion se nachází 17 km od zámku Bučovice a 20 minut jízdy od Slavkova u Brna. Brno leží 30 km odtud.

Pokoje v penzionu

Ubytování nabízíme v sedmi dvoulůžkových pokojích a jednom jednolůžkovém pokoji. Na dvou pokojích je také možnost přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, televizi a ledničku s minibarem. Hosté mohou využit zdarma wifi připojení. K dispozici je také dětská postýlka a jídelní židlička.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Chalupa U městské brány stravování

V ceně pokoje je zahrnuta snídaně. Hosté mohou využít nabídky restaurace, která se nachází ve stejné budově.

Popis okolí penzionu, Vyškov

Penzion se nachází v historickém centru Vyškova. 5 min chůze vám zabere k návštěve DINO parku, ZOO parku a AQUA parku. .

Řekne se Vyškov, ale kde Penzion Chalupa U městské brány hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chalupa U městské brány Masarykovo náměstí 21 Vyškov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vyškov leží na sjezdu u dálníce D1,33 km od Brna. Penzion se nachází na Masarykově náměstí v centru Vyškova v pěší zóně. Hosté mohou zdarma využít parkoviště vyhrazené pro hosty penzionu, které se nachází za budovou.


Fotogalerie ubytování Penzion Chalupa U městské brány

Penzion Chalupa U městské brány recenze na ubytování ve Vyškově

Reference na ubytování Penzion Chalupa U městské brány

Nabízí Penzion Chalupa U městské brány kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Chalupa U městské brány na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Chalupa U městské brány můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Chalupa U městské brány z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13751 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Chalupa U městské brány a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Chalupa U městské brány nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Chalupa U městské brány je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vyskov/chalupa-u-mestske-brany">Penzion Chalupa U městské brány je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Chalupa U městské brány je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Na 15. poledníku
  Na 15. poledníku Nabízíme Vám ubytování v penzionu Na 15. poledníku, který se nachází přímo v historickém jádru měta Jindřichův Hradec.…
  penziony Jindřichův Hradec, ubytování od 720 Kč
 • Penzion Ponědraž
  Penzion Ponědraž Nově ve vyšším standartu zrekonstruovaná původní zemědělská usedlost v malebné jihočeské vesničce Ponědraž, která leží na břehu stejnojmenného…
  penziony Ponědraž, ubytování od 2700 Kč
 • Penzion Eden
  Penzion Eden Penzion Eden se nachází v klidné části Karlových Varů, v těsné blízkosti lázeňských lesů, 3 zastávky autobusem…
  penziony Karlovy Vary, ubytování od 900 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě