Penzion Hartaclub Vrchlabí

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Hartaclub

Jana Opletala 154, Vrchlabí
penziony a ubytování Vrchlabí
Foto Penzion Hartaclub
Penzion Hartaclub  si rezervujte online

Penzion ve Vrchlabí v Krkonoších. Ubytování v pěti apartmánech s kuchyní. Bowling, squash, sauna, tenis, bazén. Objekt je situován na jižní kraj města Vrchlabí se zaměřením na horskou turistiku, lyže (skiareál Herlíkovice 6km, Špindlerův Mlýn 18km) cyklistiku, jízdu na koních, rybaření, koupání a další letní i zimní aktivity.

Penzion Hartaclub ve Vrchlabí - Krkonoše nabízí ubytování ve pěti apartmánech pro 4-14 osob s celkovou kapacitou 40osob. V areálu penzionu je pro hosty k dispozici stolní tenis, sauna, squash, tenisový kurt, venkovní bazén 12×6 m, uzavřené parkoviště, rybník k rybolovu, 2 ha vlastních pozemků u lesa v krásné přírodě. Pes je povolen za poplatek 50, -kč/den.

Pokoje v penzionu

Každý apartmán má vlastní WC, koupelnu, vybavenou kuchyň, jídelnu s televizí a satelitem a jedno až čtyřlůžkové pokoje.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Hartaclub stravování

Součástí areálu je restaurace s bowlingem, bar, kulečník, salónek, pergola k posezení a grilování, letní terasa.

Popis okolí penzionu, Vrchlabí a Krkonoše

Turistické a sportovní zajímavosti v okolí - Krkonoše, ZOO Dvůr Králové, Adršpašské skály, Český ráj, Golf- Mladé Buky a Prosečné, Sportovní letiště Vrchlabí – vyhlídkové lety. Zajímavé lokality vzdálenější Praha 130 km, Liberec 70 km, Máchovo jezero 100 km, Přehradní nádrž Rozkoš 60 km.

Řekne se Vrchlabí, Krkonoše, ale kde Penzion Hartaclub hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmány Pension Hartaclub Jana Opletala 154 Vrchlabí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Zastávka: 500 m Autobusové nádraží: 3000 m Centrum: 3000 m Vlakové nádraží: 3000 m

Doplňující informace

Přirážky: - jednodenní pobyt 30% - dvoudenní pobyt 20% Kůň - stáj s vlastním boxem 190 Kč.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Hartaclub Vrchlabí Vám nabízí při pobytu následující služby: přednáškový sál, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 8000 m od penzionu, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness 3000 m od penzionu, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 4000 m od penzionu, si dát beachvolejbal, kurt je 3000 m od penzionu, zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je, tenisovou halu máme 12000 m od penzionu, půjčovna sportovního vybavení je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 8000 m od penzionu, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je 2000 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Hartaclub poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Hartaclub nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka 3000 m od penzionu, houbaření, rybolov, vyhlídkové lety.

Vybavení a služby poskytuje Penzion Hartaclub

  • Stravování: možnost vaření nebo kuchyňka na pokoji
  • Na pokojích máte: koupelna, lednička, televize, WC
  • Ke komfortu patří: bar, restaurace, wellness centrum, bazén venkovní
  • Check in: 15:00
  • Check out: 10:00
  • Relaxační centrum - wellness centrum: sauna / infrasauna

Fotogalerie ubytování Penzion Hartaclub

Penzion Hartaclub recenze na ubytování ve Vrchlabí

Reference na ubytování Penzion Hartaclub

Nabízí Penzion Hartaclub kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Hartaclub na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Hartaclub můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Hartaclub z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13050 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Hartaclub a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Hartaclub nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Hartaclub je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vrchlabi/penzion-hartaclub">Penzion Hartaclub je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Hartaclub je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 637 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.